Wampirzy lifting czyli krew receptą na młodość

Krew receptą na młodość? Owszem! Teraz te słowa nie są już tylko fikcją literacką z popularnej sagi "Zmierzch". Wampirzy lifting - brzmi groźnie? Nic z tych rzeczy, to najnowsze odkrycie medycyny estetycznej. Zastrzyki z czynnikami wzrostu z własnej krwi potrafią zniwelować zmarszczki, poprawić jędrność skóry, zwiększyć gęstość włosów.
/ 30.10.2012 09:41
Wampirzy lifting czyli krew receptą na młodość

Piękno tkwi w twojej krwi

Zabieg potocznie nazywany "wampirzym" liftingiem - Regeneris to terapia, która wykorzystuje dobroczynne składniki krwi. To z niej pochodzą czynniki wzrostu, które uczestniczą w procesach naprawczych i regenerujących organizmu. Z wiekiem mamy mniejsze możliwości regeneracji, dotyczy to także niestety skóry, która traci elastyczność i sprężystość.

Dzięki zabiegowi Regeneris, który pobudza skórę do odnowy, można odzyskać młody wygląd. Na efekty nie trzeba długo czekać, bo już po miesiącu od zabiegu skóra odzyskuje młodzieńczy blask, znika zmęczenie, szarość skóry oraz drobne zmarszczki. Zmniejsza także proces łysienia oraz poprawia kondycję włosów.

Każdy może zostać swoim wampirem

Chcąc być pięknym i młodym nie musimy, tak jak wampiry, korzystać z krwi innych ludzi. Krew do zabiegu pobierana jest od pacjenta, zapobiega to wszelkim alergiom i nie trzeba robić testów uczuleniowych. Krew jest najbardziej naturalną ze wszystkich substancji wykorzystywanych w medycynie.

Regeneris od 10 lat jest wykorzystywany w ortopedii, implantologii, kardiologii, okulistyce - mówi dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm - to po prostu świetny i sprawdzony sposób na regenerację wszelkich tkanek, tak skóry jak i np. stawów.

Zastrzyk młodości

Krew od pacjenta jest pobierana w niewielkiej ilości, bo tylko ok. 6-10 ml. Probówki poddaje się  wirowaniu aby w ciągu 5 minut oddzielić erytrocyty i leukocyty od osocza z płytkami krwi. Ostatnim etapem do przygotowania krwi jest dodanie do probówki specjalnego odczynnika, który powoduje uwolnienie czynników wzrostu.  Tak otrzymujemy osocze bogatopłytkowe - czyli nasz eliksir młodości. Substancję wstrzykuje się w miejsce problemowe, zanim jednak to się stanie skóra zostaje posmarowana znieczulającym kremem.

Dla uzyskania lepszych efektów zabieg powinno się wykonywać w seriach po 3-4 powtórzenia, co 2-4 tygodnie. Koszt zabiegu to od 750 - 1200 zł.

Zabiegi można wykonywać np. w gabinetach Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu i Warszawie.

Źródło: Materiały prasowe Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/17.09.2016 12:46
Taki zabieg warto zrobić jedynie w bardzo dobrych klinikach medycyny estetycznej. Jeśli ktoś z Was mieszka w Warszawie, polecałabym medycynę młodości. U mnie było tak, że najpierw umówiłam się tam na konsultację w sprawie nici liftingujących, podczas której dr Brumer oceniła moje problemy ze skórą i doradziła mi właśnie wampirzy lifting (tam jest to nazywane bardziej profesjonalnie – mezoterapią osoczem bogatopłytkowym). Polecam każdej osobie chcącej się odmłodzić najpierw umówienie się na taką wstępną konsultację. Niech to lekarz sam wybierze właściwą metodą odmładzania. U mnie to pomogło i poskutkowało niesamowitymi rezultatami.
/30.12.2015 23:25
Jestem wlasnie po 2. zabiegu! Do ostatniej chwili sie balam, ale ciesze sie ze sie na niego zdecydowalam. Ciesze sie ze moj lekarz mnie przekonal do niego. Nie jest to przyjemny zabieg ale dziala cuda. Nie moge sie doczekac koncowych efektow. Przede mna jeszcze jeden zabieg... Mam nadzieje ze wytrwam ;) ja chodze na zabiegi do Fabskin i seria zabiegow wampirzych uswiadomila mi źe nie moglam lepiej traffic! Nie zdecydowalabym sie na taki zabieg gdzie indziej ;)
/26.11.2015 18:15
jak dla mnie lifting wampirzy to najlepszy zabieg odmładzający, robiłam 3 takie zabiegi w klinice Amaryllis, jestem bardzo zadowolona, zabieg jest bezinwazyjny, efekty super, zmarszczki spłycone, skóra jędrniejsza i gładsza, dzięki regeneris wyglądam młodziej!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (3)