POLECAMY

Usuwanie tłuszczu bez kompromisów

Chcesz usunąć tłuszcz szybko, definitywnie i bez śladów w postaci obwisłej skóry? Jeśli pragniesz uporać się z tym problemem i szukasz najnowocześniejszych, kompleksowych i bezkompromisowych rozwiązań to skorzystaj z innowacyjnego i dostępnego już w Polsce zabiegu Aspire SlimLipo.
Usuwanie tłuszczu bez kompromisów

Aspire SlimLipo firmy Palomar Medical Technologies jako jedyny łączy zalety laserowej liposukcji z głębokim efektem termoliftingu skóry. Innowacyjność urządzenia wynika z zastosowania dwóch „inteligentnych” wiązek laserowych, z których jedna z nich wykazuje najwyższe powinowactwo do tłuszczu, a druga do kolagenu zawartego w skórze. Oddziałują one od wewnątrz - wprowadzone pod skórę za pomocą specjalnej sondy zdolne są oddziaływać selektywnie na tkankę tłuszczową i podskórną. Tym samym Aspire SlimLipo to pierwsze rozwiązanie, które podczas jednej procedury zabiegowej umożliwia trwałe “rozpuszczenie” i usunięcie tkanki tłuszczowej oraz widoczne, głębokie ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry.

Doskonale radzi sobie ze wszystkimi, nawet rozległymi skupiskami tłuszczu nagromadzonego w różnych partiach ciała. Niweluje także zniekształcenia konturów sylwetki, które powstały po przeprowadzeniu innych zabiegów chirurgicznych likwidowania tkanki tłuszczowej. Aspire SlimLipo nie powoduje przy tym naruszenia struktury krwi czy dotkliwych uszkodzeń mechanicznych tkanek. Zabieg realizowany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga rekonwalescencji, a po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Efekt Aspire SlimLipo:

  • idealna figura i doskonale ujędrniona skóra,
  • jednocześnie modeluje ciało i eliminuje zwiotczenia,
  • pomaga pozbyć się zarówno miejscowej otyłości jak i tkanki tłuszczowej na większym obszarze ciała,
  • przywraca sylwetce idealne kształty poprzez "rozpuszczenie" tłuszczu pozostawiając przy tym skórę napiętą, zagęszczoną i uelastycznioną dzięki obkurczeniu zawartych w niej włókien kolagenowych.

Koszt: 2 000 - 8 000 PLN w zależności od partii ciała i stopnia nagromadzenia tłuszczu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)