POLECAMY

Urodziny Face & Body Institute

W dniach 4 – 5 kwietnia w hotelu Farmona Business & SPA w Krakowie świętowano pierwszą rocznicę otwarcia Face & Body Institute.
Urodziny Face & Body Institute
Face & Body Institute jest trzecią kliniką założoną przez angielską pionierkę medycyny estetycznej Dr Elisabeth Dancey, autorkę m.in.: „Cellulit Solution”, książki, która sprawiła, że cellulit został uznany w Wielkiej Brytanii za zespół chorobowy, a nie jedynie zjawisko kosmetyczne. Równocześnie dr Dancey była pierwszą osobą, która zaczęła stosować w Anglii mezoterapię i przez lata wypracowała oryginalne procedury zabiegowe.

Expose założycielki Instytutu skierowane było na nowoczesne i holistyczne podejście do klienta. W Face&Body stosowane są jak najmniej inwazyjne procedury korekcji niedoskonałości urody zarówno pań, jak i panów. Dr Dancey wiedząc, że dobry wygląd podnosi samoocenę, a podwyższona samoocena zwiększa wydajność pracy – zdała sobie sprawę, że im więcej jest ludzi zorientowanych na sukces, tym większą rolę odgrywa wygląd, jako część składowa sukcesu.
Od lat medycyna estetyczna współistnieje z chirurgią plastyczną. Jednak najnowsze urządzenia w rękach profesjonalnych lekarzy pozwalają oszczędzić klientom bólu i zastępować poważne operacje bezinwazyjnymi zabiegami w gabinetach lekarskich takich jak FBI. Urządzenia te nie tylko likwidują zmarszczki, czy wypełniają ubytki w tkankach ale pozwalają diagnozować zmiany nowotworowe w każdym stadium jego rozwoju oraz usuwać bezboleśnie niegroźne zmiany. Oczywiście lifting twarzy i ciała ( bez użycia skalpela) wykonywany najnowocześniejszym urządzeniem TITAN jest dowodem na

Część oficjalną zakończyły prezentacje najnowszych osiągnięć w dziedzinie dermatologi estetycznej i kosmetycznej, firm: Q Med, Croma Estetyka, Fit Med, Beyond Whitespa oraz Guerlain.

Część artystyczna uroczystości rozpoczęła się pokazem mody kolekcji Versace, Armani, Hugo Boss, oferowanych w Peek&Clopenburg. Fryzury modelek i modeli przygotowywali najlepsi fryzjerzy Salonów  Jean Louis Davis, o manicure zadbał salon Nail Spa.

Wśród znamienitych gości biorących udział w bankiecie znaleźli się:
Kinga Preis, Tomasz Schimscheiner, Michał Piróg, Zofia Czernicka, Ewa Czeszejko-Sochacka, Tomasz Gut, Danuta Grechuta, Anna Treter, Łukasz Będkowski, Michał Wiaderek.

W sobotę 5 kwietnia w Instytucie Face&Body odbywały się pokazy wszystkich oferowanych technik upiększających, miedzy innymi diagnostyka skóry, mezoterapia, wypełnienia na bazie kwasu hialuronowego, nieinwazyjny lifting skóry aparatem Titan, korekcja zmarszczek i blizn urządzeniem Radiolace, wybielanie zębów aparatem metodą Beyond, terapia antycellulitowa Vibrotone, lipoliza, zamykanie naczyniek i wiele innych - wszystkie przeprowadzane przez sztab doświadczonych lekarzy i samą założycielkę dr Elisabeth Dancey. Zaproszeni dziennikarze oraz goście specjalni mogli na własnej skórze doświadczyć ich efektów.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)