Uniknijmy fotostarzenia się skóry

Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i młodo przez całe swoje życie, bez zmarszczki na twarzy, bez żadnych przebarwień na skórze. Mieć lico piękne i gładkie. Czy jest to możliwe?
/ 01.04.2008 23:14
Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i młodo przez całe swoje życie, bez zmarszczki na twarzy, bez żadnych przebarwień na skórze. Mieć lico piękne i gładkie. Czy jest to możliwe?

Procesu starzenia się nie jesteśmy w stanie uniknąć. Czynniki zewnętrzne, dieta, styl bycia mają wielki wpływ na stan naszej skóry i jej kondycję. Jednak można ten proces opóźnić lub starzeć się po prostu ładnie. Uniknijmy fotostarzenia się skóry

Fotostarzenie się skóry spowodowane jest w głównej mierze promieniami UVA. Zmiany pod wpływem promieniowania UVA nie są widoczne w krótkim czasie. Na proces fotostarzenia się zapracowujemy sobie latami, gdyż w ciągu upływu czasu dochodzi do sumowania się nawet niewielkich, codziennych dawek promieni słonecznych. Tak więc efekty częstego opalania się, czy korzystania z solarium oraz nie przywiązywania wagi do codziennego stosowania kremów ochronnych zobaczymy mając 40 lat.

Na ratunek efektom fotostarzenia się skóry powstają coraz to nowsze kosmetyki, które ograniczają przedostawanie się promieni UVA do skóry oraz zabezpieczają ją przed przebarwieniami.

Dla pań, które nie stosowały w młodości kremów ochronnych powstało serum najnowszej generacji AA Prestige Corrector Anti-photoageing , którego właściwości przywracają skórze odpowiednie napięcie i elastyczność. Systematyczne stosowanie serum powoduje, że skóra nie rogowacieje. Zawarte w serum koloidalne złoto i złoty pigment nadają skórze efekt rozświetlenia. Jest to jeden ze składników, który używany był juz w starożytności, bowiem wierzono, ze kryje w sobie tajemnice długiego życia.

Dodatkowo polecam używanie kremu przeciw fotostarzeniu AA Prestige Corrector Anti-photoageing, który wypełnia powstałe juz zmarszczki i przywraca blask. Krem najnowszej generacji zawiera Smartvector uaktywnia się podczas ekspozycji skóry na słońcu, chroni ją i ogranicza przedostawanie się promieni UVA w głąb skóry. Składniki zawarte w kremie skutecznie redukują zmarszczki. Podstawową zasadą łagodzenie efektów fotostarzenia się skóry jej systematyczne używanie kosmetyków zarówno na świerzym powietrzu, kiedy to nasza cera jest mocno wystawiona na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr, zanieczyszczenia powietrza, jak również w domu, zwłaszcza wieczorem i w nocy, kiedy nasza cera najszybciej regeneruje się.

Kremu przeciw fotostarzeniu AA Prestige Corrector Anti-photoageing 40+
50 ml – 69,00 zł

Serum regenerująco-rozświetlające AA Prestige Corrector Anti-photoageing 40+
30 ml – 73,00 zł

Agnieszka Pyrzanowska