POLECAMY

Ujędrnij ciało ćwiczeniami

Jak ujędrnić ciało ćwiczeniami? Najskuteczniej ujędrnia trening aerobowy, czyli szybki marsz, jogging, jazda na rowerze, na rolkach, ćwiczenia na stepperze lub maszynie eliptycznej (orbitrek). Trening powinien trwać od 40- 60 minut. Jeśli dopiero zaczynasz, wystarczy ci pół godziny.
Ujędrnij ciało ćwiczeniami

By na zawsze pozbyć się tłuszczu i ujędrnić ciało powinnaś wykonywać ćwiczenia aerobowe kilka razy w tygodniu. Nie przestawaj ćwiczyć, gdy osiągniesz wymarzone efekty, ponieważ bez zmiany stylu życia i diety gwarantuję ci efekt jo-jo. Na stałe wpisz ćwiczenia do swojego kalendarza, a będziesz długo cieszyć się zgrabną sylwetką. Dzięki systematycznym ćwiczeniom usprawnisz metabolizm, który spowalnia się z wiekiem i jest jedną z głównych przyczyn przybierania na wadze.

Zobacz także: Zabiegi ujędrniające w gabinecie kosmetycznym

Trening aerobowy nie wystarczy, by uzyskać jędrne ciało. Taki efekt dadzą ćwiczenia z obciążeniem, które powinnaś wykonywać 3 razy w tygodniu po 30 minut. Możesz iść poćwiczyć do siłowni lub klubu fitness, jeśli obecność kogoś innego cię motywuje. Jeśli wolisz ćwiczyć sama, możesz zostać w domu. Pierwszym krokiem w kierunku ujędrnienia jest kupno hantli – pomyśl jednak o wypróbowaniu ich pod okiem doświadczonego trenera. Po przyswojeniu techniki i różnorodnych ćwiczeń sama będziesz mogła ustalić sobie optymalny trening.

Zobacz także: Ćwiczenia rozciągające

Najważniejsze jest, by Twoje mięśnie systematycznie pracowały. Najlepiej 4-5 razy w tygodniu. Jeśli myślisz, że na siłowni twoja sylwetka nabierze męskich kształtów, a mięśnie staną się zbyt duże – jesteś w błędzie. Jeśli właściwie dobierzesz ćwiczenia i obciążenie osiągniesz wymarzony rezultat, czyli piękne, zdrowe i zgrabne ciało.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Ćwiczenia jak najbardziej, ale uważam, ze trzeba też wspomóc się odpowiednimi kosmetykami. Mam teraz nowość Sorayi z serii Body Diet 24. Krem do biustu i serum wyszczuplająco-antycellulitowe, które podczas mojego odchudzania dba o to, żeby razem z kilogramami moje ciało nie straciło na urodzie :)