Masaż twarzy - TSUBOKI fot. Materiały prasowe Yonelle Institute

Tsuboki - kosmetyczny masaż twarzy

Masaż Tsuboki to wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący masaż twarzy na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry. Przeczytaj na czym polega ta technika masowania i gdzie można się jej poddać.
Masaż twarzy - TSUBOKI fot. Materiały prasowe Yonelle Institute

Tsuboki to masaż punktów młodości - specyficznych miejsc w obrębie twarzy, głowy, szyi i karku,  których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i wizualnie odmładza wygląd. Masaż zapewnia efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie. Tsuboki jest kompleksowym masażem wielopoziomowym, odpowiednim zarówno dla kobiet oraz mężczyzn, którzy chcą poczuć się dobrze zarówno w aspekcie wyglądu zewnętrznego, jak i wewnętrznej harmonii.

Zobacz też: Jak działa masaż odchudzający?

Tsuboki oparty jest na wyrafinowanych technikach masażu i stanowi współczesne podejście do teorii meridianów, która sięga do doświadczeń tradycyjnej medycyny wschodniej sprzed tysięcy lat. Tsuboki łączy techniki ANMA (oryginalny, tradycyjny masaż japoński), akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach w obrębie twarzy, szyi, głowy i karku, drenażu limfatycznego i masażu współczesnego.

Zobacz też: Zabiegi odchudzające

Nazwa TSUBOKI powstała ze złożenia dwóch słów:

  • TSUBO = punkty akupresurowe znajdujące się wzdłuż meridianów, które mają istotny wpływ na przepływ energii Ki i cały organizm
  • KI = energia przepływająca przez meridiany

Tsuboki oznacza więc ucisk punktu akupresurowego w celu usprawnienia przepływu energii ki w meridianach.

Masaż Tsuboki

Zobacz też: Przewodnik po zabiegach wyszczuplających

Poprzez wykorzystanie wyrafinowanych technik Tsuboki gwarantuje skuteczność widoczną już po pierwszym zabiegu:

  • widoczny efekt liftingu,
  • stymulację funkcji komórek i odmłodzenie wyglądu,
  • efekt wygładzenia i zapobiegania powstawaniu zmarszczek,
  • uczucie wyjątkowego relaksu, odprężenia i wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia.

Czas trwania masażu: 30 minut

Anne Parry, masaż Tsuboki

Anne Parry wykonuje masaż TSUBOKI

Zobacz też: Jak masaż wpływa na funkcjonowanie organizmu?

Uzupełnieniem masażu Tsuboki jest połączenie go w zabiegu ze specjalnie opracowanymi preparatami kosmetycznymi, które dają dodatkowe, spektakularne efekty.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

YONELLE Zwolińska Beauty Institute, jako pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, zaprasza na wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący masaż TSUBOKI na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry.