POLECAMY

Triwings - sposób na rozstępy

Technologia lampy LED wykorzystująca dwa rodzaje światła (czerwone i żółte) zastosowana w systemie TriWings daje bardzo dobre rezultaty w likwidacji rozstępów.
Triwings - sposób na rozstępy fot. Panthermedia
Dla kogo
Urządzenie TriWings jako jedno z nielicznych działa zarówno na czerwone, czyli świeże, jak i jasne, czyli utrwalone, rozstępy. Na zabiegi może udać się praktycznie każda osoba, która chce się pozbyć brzydkich linii na ciele (niezależnie od miejsca ich występowania).

Przygotowanie
W przypadku jasnych rozstępów skóra przed zabiegiem zostanie znieczulona kremem Emla. Żadne inne przygotowanie nie jest konieczne.

Jak wygląda zabieg
Po miejscowym znieczuleniu skóry zostaje ona w miejscach rozstępów uszkodzona specjalnym przyrządem przypominającym ostro zakończony długopis (nic nie poczujesz). Nakłucia wykonuje się tylko podczas pierwszej sesji. Rozstępy nie są już jasne, ale przypominają zadrapania kota. W tym momencie komórki skóry dostają sygnał do rozpoczęcia napraw. Jeśli zostaną naświetlone czerwonym i żółtym światłem (jeden zabieg trwa kilkanaście minut), dojdzie dodatkowo do ściągnięcia skóry. Sesja naświetlań rozpoczyna się od razu po nakłuciach skóry. Potem na zabiegi należy uczęszczać dwa razy w tygodniu. Podczas naświetlań czuje się jedynie delikatne ciepło, zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny.

Po zabiegu
Po pierwszym zabiegu nakłute miejsca są zaczerwienione. Z czasem tworzą się strupki (absolutnie nie wolno ich odrywać), a naświetlane miejsca trochę swędzą. W miarę upływu czasu i uczęszczania na kolejne zabiegi bledną i w końcu stają się niewidoczne.

Powikłania
Zabieg nie niesie ryzyka poparzeń czy przegrzania skóry. Jest całkowicie bezpieczny.

Efekt
Na ostateczny efekt będziesz musiała poczekać nawet ok. 3 miesięcy. Widoczną poprawę zauważysz już po upływie 2 tygodni. Najlepsze efekty uzyskuje się po odbyciu minimum 10 sesji.

Cena: ok. 4-6 tys. zł za dwumiesięczną terapię (zabiegi dwa razy w tygodniu).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
A ja miałam zastosowaną mezoterapie igłową i jestem zadowolona z widocznych efektów,ponieważ stosowanie różnych kremów dostępnych na rynku nie zlikwidowało problemu.Zabieg powinno się wykonac w seriach.Mój ulubiony gabinet polecam nie tylko panią z trójmiasta Elmed w Sopocie.
/6 lat temu
A ja mysle ze cwiczenia,dieta w połaczeniu z dobrym zabiegiem,np, stretchare,który likwiduje rozstępy,znacznie nawilża skóre bedzie w tym przypadku stanowiło naprawde swietne rozwiazanie i skuteczna walke z rozstepami wlasnie.