POLECAMY

Testujemy: zabieg wyszczuplający Cavifast

Czy warto poddać się lipolizie kawitacyjnej? Sprawdźcie naszą opinię!
Testujemy: zabieg wyszczuplający Cavifast fot. Fotolia
Która z nas nie chciałaby zgubić kilku centymetrów w talii? A może większość z Was chciałaby mieć szczuplejsze uda? Gabinety kosmetyczne niemal bez przerwy kuszą nas nowymi, wyszczuplającymi zabiegami. My sprawdziłyśmy. Jest taki, który naprawdę działa!

Co to jest Cavifast?

Cavifast, czyli lipoliza kawitacyjna to zabieg wykorzystujący zjawisko kawitacji ultradźwiękowej do likwidacji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej i redukcji każdego rodzaju cellulitu. Dzięki wykorzystaniu właściwości fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości i wysokiej mocy można wysmuklać, modelować i wyszczuplać wybrane partie ciała. Zabieg jest bezbolesny, podczas sesji może wystąpić delikatne uczucie ciepła i mrowienia.

Czy to jest skuteczne?

Efekty zabiegu są widoczne natychmiast po zabiegu - podczas jednego zabiegu możesz wgubić od 1 do 8 cm. Wszystko zależy od ilości nagromadzenia tkanki tłuszczowej w konkretnej partii ciała. Do wyboru macie ich 6 - brzuch, pośladki, ramiona, biodra, uda, łydki, kolana.

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Ilość zabiegu zależy od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jeden zabieg trwa od 10 do 60 minut. Najczęściej wystarcza 5-6 zabiegów.

Co przed i po zabiegu?

Na kilka dni przed zabiegiem zaleca się niespożywanie alkoholu i kawy. Warto również ostatni posiłek zjeść na 2-3 godziny przed. Po zabiegu dla uzyskania długotrwałych rezultatów zalecana jest zdrowa dieta oraz regularny wysiłek fizyczny.

Moja opinia:

Moją wybraną partią był brzuch. Odbyłam trzy zabiegi - pierwsze dwa trwały mniej więcej 30 minut, ostatni już tylko 10. Po pierwszym zabiegu w talii zgubiłam 2 centymetry! Chyba nie muszę mówić, że byłam zachwycona. Drugi zabieg to 1 centymetr mniej, a ostatni właściwie utrwalił efekty poprzednich. Do tej pory moja talia jest szczuplejsza o 3 centymetry :) Właściwie myślę już o kolejnej partii - tym razem będą to uda.

O gabinecie EST

Gabinet Est istnieje od 2008 r. Usytuowany z dala od ruchliwych ulic na warszawskim Grochowie, zarządzany jest przez kosmetologa Katarzynę Nozderko. Dzięki profesjonalizmowi specjalistów, EST został wyróżniony Brylantową Gwiazdą, którą zdobył między innymi poprzez przyjmowanie podstawionych klientów, którzy sprawdzali jak gabinet EST traktuje i dba o klientów.

Okazało się, że jest numerem jeden w Polsce! Gabinet EST posiada urządzenia o najwyższych standardach przeznaczonych do zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo, dzięki współpracy z psychodietetykiem działa holistycznie na cały organizm człowieka. Gabinet EST wyróżniają między innymi zabiegi oparte na naturalnych terapiach, które są alternatywną dla chirurgii plastycznej. Chcesz się umówić na wizytę? Wejdź na www.est.warszawa.pl. Salon mieści się przy ulicy ul. Szaserów 109 lok nr 1 04-349 Warszawa.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)