POLECAMY

10 kobiecych wzorów tatuaży. Za każdym kryje się pewna historia...

Ukryj niedoskonałości za pomocą pięknych rysunków.
/ 3 miesiące temu

Tatuaże kojarzą ci się tylko z gwiazdami rocka, bywalcami zakładów karnych i marynarzami? Błąd! Ten rodzaj zdobienia ciała wszedł już dawno na salony i nie zamierza ich opuszczać! Ostatnio furorę robi zakrywanie tatuażami... blizn!
Coraz częściej kobiety decydują się na tatuaż, zamiast na zabieg laserowy, który nigdy nie daje stuprocentowej pewności powodzenia i przywrócenia skórze dawnego wyglądu. Rozważasz tę opcję?
Jeśli skóra jest już wygojona, możesz ukryć denerwujące cię niedoskonałości za pomocą pięknych rysunków.

Minimalistyczne i superseksowne! 23 wzory tatuaży, które spodobają się każdej kobiecie

Styl, kolor, i kształt tatuażu dobierze Ci indywidualnie artysta, w zależności od kondycji skóry i miejsca w którym będzie się znajdował tatuaż. Pamiętaj jednak, że nie każdą bliznę zwłaszcza jeśli masz skłonności do keloidów (bliznowca) można ukryć za pomocą tatuażu.

Nie wierzysz, że można ukryć bliznę tatuażem? Zajrzyj do naszej galerii wybrałyśmy 10 najbardziej spektakularnych coverupów (cover ang. - przykrywać) blizn.

Zobacz także:7 kosmetyków, dzięki którym twoja cera będzie olśniewającaJuż 14 stycznia 26. Finał WOŚP! Co się będzie tego dnia działo? Posłuchajcie wywiadu z Jurkiem Owsiakiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)