POLECAMY

Szybki sposób na ujędrnienie brzucha

Ciąża, ciągłe wahania wagi sprawiły, że twój brzuch nie jest tak jędrny jak dawniej? Rozwiązaniem dla ciebie może być Revital Tonic wykorzystywany w mezoterapii. Dowiedz się o nim więcej i zobacz, jak wypadł w teście.
Szybki sposób na ujędrnienie brzucha
Revital Tonic to preparat do mezoterapii, stosowany m.in. w przypadku zwiotczałej i pozbawionej witalności skóry. Podawany jest w zastrzykach śródskórnie, na granicę naskórka i skóry właściwej. Oprócz właściwości ujędrniających kuracja preparatem ma również silne działanie antyoksydacyjne.

Jak działa Revital Tonic
Jego formuła oparta jest na czterech składnikach. Wyciąg z papai, bogaty w enzymy i witaminy A, C, E, podobnie jak ekstrakt z melona, kwas liponowy i N-Acetylcysteine to silne antyoksydanty. Koktajl tych składników pomaga zachować elastyczność tkanek. Działa ochronnie na komórki skóry, poprawia ich funkcjonowanie i wpływa na procesy rewitalizacji, czyli odmładzania skóry.

Zabieg
Jest mało komfortowy, dlatego stosowane jest znieczulenie, np. kremem Emla. Następnie lekarz – w zależności od intensywności i rozległości problemu, a także efektu, jaki chce osiągnąć – dobiera technikę ostrzykiwania (np. preparat może być podawany liniowo – podczas wycofywania igły z obszaru wkłucia).

Po zabiegu
Ostrzykiwany obszar może być nieco zaczerwieniony, zwykle pojawiają się też obrzęk i siniaczki. W dniu zabiegu unikaj moczenia ostrzykiwanych miejsc.

Efekt
Pierwsze efekty zauważysz po upływie 3–4 tygodni, mniej więcej tyle czasu potrzebuje skóra do przebudowania się po podaniu aktywnych biologicznie składników. Jednak zwiększona produkcja kolagenu będzie trwała przez kilka miesięcy. Dla uzyskania lepszych rezultatów zabieg można powtórzyć kilka razy.

Czas: Około 15 minut (+znieczulenie – 40 minut).
Cena: Zależy od wielkości obszaru ostrzykiwania i ilości preparatu. Brzuch: około 1000–2000 zł.


Zabieg przetestowała dziennikarka Urody - Magda Błaszczak
Dr Barbara Jerschina: Po ciąży u Magdy występuje zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej.
Magda: Przed zabiegiem skóra została znieczulona maścią Emla, a po pół godzinie lekarka zaczęła ostrzykiwanie. Do koktajli witaminowych dodała trochę środka znieczulającego, dzięki temu same ukłucia nie były bolesne. Odczuwałam tylko szczypanie w momencie wprowadzania leku. Kilkadziesiąt nakłuć zajęło jej zaledwie trzy minuty! Byłam miło zaskoczona tak krótkim czasem zabiegu i tym, że był mało bolesny. Bezpośrednio po miejsca nakłuć były zaczerwienione, a przez tydzień widać było małe siniaczki. Po trzech tygodniach moja skóra stała się wyraźnie wygładzona i jędrniejsza, przez co brzuch wydaje się mniejszy (nie tworzą się na nim wałeczki nadmiaru skóry). Jednak aby skóra wróciła do stanu sprzed ciąży potrzebne mi są jeszcze dwa takie zabiegi.
Gdzie: La Perla, Klinika Medycyny Estetycznej
ul. Witosa 31, lok. 103 (CH Panorama), Warszawa
tel. 22 371 47 06, www.la-perla.pl
Cena: 2000 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)