POLECAMY

Prosty sposób na ekspresową poprawę wyglądu ciała!

Hit wśród modelek!
Prosty sposób na ekspresową poprawę wyglądu ciała! fot. Fotolia

Mowa o szczotkowaniu ciała na sucho. Nic Wam to nie mówi? Już wyjaśniamy. Chodzi o masaż szczotką z naturalnego włosia. Jednak cała rzecz polega na tym, aby masować nią ciało bez żadnego olejku czy balsamu. Ciało masujemy od dołu do góry posuwistymi, długimi ruchami. Nie należy przyciskać szczotki zbyt mocno. Masaż powinien trwać ok. 5-10min.

 

Ostra Szczotka wróciła. Ilość ograniczona... 😍😍😍 Zapraszamy na fridge.pl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fridge by yDe (@fridge_by_yde)


Taki masaż zmniejsza cellulit, wyszczupla i ujędrnia skórę. Do tego pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, pomaga przy wrastających włoskach po depilacji i pobudza krążenie krwi. Do masażu powinnaś wybrać szczotkę z naturalnym, średnio twardym włosiem.

Masaż szczotką na sucho

Pierwsze próby szczotkowania niestety nie należą do najprzyjemniejszych, zresztą tak samo jest z każdym pierwszym zabiegiem tego typu. Staraj się zaczynać od łagodnych masaży i miękkich szczotek. Dodatkowo, jeśli twoja skóra jest cienka i wrażliwa zacznij od masaży sizalową rękawicą, a dopiero po dwóch tygodniach przejdź do szczotki. Taki masaż pobudza krążenie, sprawia że skóra staje się niewiarygodnie gładka i wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie. Do tego szczotkowanie na sucho idealnie przygotowuje ciało do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Już po miesiącu regularnych masaży zauważycie, że jest bardziej jędrna a cellulit mniej widoczny!

Więcej o pielęgnacji ciała:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Pytanie; ile te zwłoki leżały w ziemi?
/4 lata temu
Hej dziewczyny, Chce pokazać Wam metamorfoze mojej znajomej Beaty. Po 3 miesiacach diety, treningu i zabiegach kosmetologicznych (ujędrniających, wyszczupljących, itp) Efekty są zachwycające!! Polecam każdemu kto ma problemy z akceptacją swojego ciała. Zdjęcia przed i PO :) na Fb Klinika Urody LAIME Może zinspiruje Was także do działania!