sposoby Anny Lewandowskiej na walkę z cellulitem fot. ONS.pl

Sposoby Anny Lewandowskiej na walkę z cellulitem

Nawet najbardziej fit kobiety muszą czasem walczyć z cellulitem! Sposoby Anny Lewandowskiej są niedrogie i nie wymagają dużo czasu. Jeden z nich? Nasz ukochany peeling kawowy!
Urszula Wilczkowska / 06.08.2019 16:59
sposoby Anny Lewandowskiej na walkę z cellulitem fot. ONS.pl

Anna Lewandowska i cellulit? Wydaje się, że wzajemnie się wykluczają. Jedna z najsłynniejszych polskich WAGs zdradziła swoje niezawodne metody na pozbycie się pomarańczowej skórki. Jak widać, są faktycznie skuteczne!

Nie musicie się obawiać, sposoby Anny Lewandowskiej to nie drogie i bolesne zabiegi. Możesz wykonać je w zaciszu własnej łazienki i to z produktami, które z pewnością masz w swoim domu! Jakie to sposoby?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Szczotkowanie ciała

O zbawiennym wpływie szczotkowania ciała na sucho na naszą skórę wiemy już od dawna. Pobudza krążenie, pomaga pozbyć się warstw martwego naskórka i poprawia przepływ limfy. Doskonale działa antycellulitowo i to w zawrotnym tempie!

Kawa, ale na zewnątrz

Lubisz pić świeżo mieloną kawę? Wykorzystaj ją potem do kawowego peelingu! Możesz też dodać do niej oleju lub ulubionego balsamu, po czym nałożyć na miejsca dotknięte pomarańczową skórką. Zawiń je folią i zostaw na 20 minut. Z pewnością zauważysz efekty stosowania takiej maski!

Pij wodę...

Nawodnienie to klucz do zdrowego organizmu. Jak się okazuje, też do zdrowej skóry! Picie odpowiedniej ilości wody pomoże ci zredukować widoczność cellulitu. Latem powinnaś pić nawet 2 litry dziennie, najlepiej małymi łyczkami przez cały dzień. Jeśli nie potrafisz się do tego zmusić, mamy na to prosty sposób!

...i traktuj nią ciało!

Lodowaty prysznic brzmi przerażająco? Lepiej się do niego przekonaj, bo to właśnie on najlepiej poprawia wygląd skóry. Nie musisz się jednak oblewać cała zimną wodą - wystarczy, że potraktujesz nią miejsca, w których jest cellulit.

Pamiętaj, że największym wrogiem cellulitu jest regularność! Żaden z tych zabiegów nie będzie tak skuteczny, jeśli nie będziesz wykonywać go systematycznie. Jeśli dołączysz do tego zdrowy styl życia: ćwiczenia fizyczne i odpowiednią dietę, raz na zawsze pożegnasz się z pomarańczową skórką!

Zobacz też:
Najlepsze balsamy brązujące do ciała! Przetestowałyśmy je na własnej skórze!
Ujędrnianie skóry last minute! Co warto zrobić przed wakacyjnym wyjazdem?