POLECAMY

Sposób na płaski brzuch - efekt "bikini bridge"

Efekt "bikini bridge" to ostatnio modny trend w fotografii plażowej. By prezentowanie idealnie płaskiego, niemal wklęsłego brzucha było możliwe - postaw na dietę, ćwiczenia i zabiegi w gabinecie. Jednym z zabiegów, który ma pomóc w wyszczupleniu brzucha jest lipoliza ultradźwiękowa.

Płaski brzuch

Fot. Body Care Clinic

Dieta na płaski brzuch w stylu bikini bridge

Ciemne, wieloziarniste pieczywo, jogurty naturalne z dodatkiem własnoręcznie pokrojonych owoców, spożywanie produktów bogatych w błonnik, niezbędne białka, węglowodany, tłuszcze i witaminy, więcej niż połowa talerza zapełniona warzywami, herbatki ziołowe, woda niegazowana zamiast słodkich soków lub gazowanych napojów, ustalenie 5 małych posiłków dziennie, unikanie spożywania produktów typu instant, fast food,  gotowanie w domu – to dopiero początek walki.

Zobacz także: Płaski brzuch w tydzień? Wypróbuj superbrzuszki!

W międzyczasie warto zagospodarować trzy dni w tygodniu na regularne ćwiczenia (jeden trening powinien trwać około 20 minut): zwykłe brzuszki niekoniecznie pomogą - mięśnie brzucha to nie tylko mięsień prosty, ale również mięśnie skośne (zewnętrzne i wewnętrzne) oraz mięsień poprzeczny brzucha. Warto więc rozejrzeć się za kompleksowym zestawem ćwiczeń, który pozwoli na doskonalenie różnych partii mięśni np. dobrze znane z lekcji wf-u przysiady, czyli zginanie kolan z uniesionymi rękami, pośrednio wpływają na szereg mięśni w naszym ciele, w tym na mięśnie brzucha.

Co 6 tygodni należy modyfikować podjęty trening dodając nowe ćwiczenia do zestawu tak, aby dane partie mięśni nie zdążyły "przyzwyczaić się" do treningu i tym samym przestały się rozwijać. 2 dni w tygodniu warto przeznaczyć na wizytę w salonie zajmującym się zabiegami z zakresu odnowy biologicznej- to pozwoli nam na znaczne przyspieszenie efektów naszej pracy nad ciałem.

Zabiegi na płaski brzuch - lipoliza ultradźwiękowa

Trening i dietę warto uzupełnić zabiegami. W miarę szybki efekt daje lipoliza ultradźwiękowa, usuwająca uciążliwą tkankę tłuszczową w okolicach brzucha. – Zabieg przynosi doskonałe efekty przy wyszczuplaniu, redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki. Ultradźwięki powodują rozbijanie komórek tłuszczowych i w konsekwencji tłuszcz zostaje wydalony z organizmu.

W ten prosty sposób możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała w tym – z talii. Ta metoda jest szczególnie skuteczna u osób borykających się z otyłością miejscową, redukuje tkankę tłuszczową z miejsc, z których ciężko się jej pozbyć klasycznymi sposobami – dr Justyna Wykręt z Body Care Clinic w Katowicach.

Płaski brzuch jest efektem wielu czynników, na które decydując się, prędzej czy później osiągniemy sukces. Efekt "bikini bridge" jest zdecydowanie w zasięgu naszej ręki, nawet jeśli nasza kondycja nie należy do najlepszych, a ostatnie ćwiczenia jakie wykonywałyśmy związane były z zaliczeniem lekcji wychowania fizycznego.

Jeśli naprawdę zależy Ci na długotrwałym efekcie płaskiego brzucha to wiedz, że decydujesz się jednocześnie na całkowitą i trwałą zmianę stylu życia, a wtedy warto zasięgnąć porady dietetyka, trenera fitness, czy kosmetologa, aby zindywidualizować plan kompletnej odbudowy Twojego ciała. – "Jeśli zaczniesz już teraz – latem będziesz z siebie bardzo dumna, przed wyjściem na plażę poczujesz radość na widok siebie w lustrze, nie będziesz pamiętać kiedy ostatnio tak dobre czułaś się w swoim ciele. Zniknie cały wstyd jaki dotąd odczuwałaś. A kostium kąpielowy będzie leżał jak ulał" – przekonuje specjalistka Body Care Clinic.

Lipoliza ultradźwiękowa nie może zostać wykonana u każdej osoby - z zabiegu nie mogą korzystać kobiety w ciąży i karmiące, osoby z nadczynnością tarczycy, opryszczką, przyjmujące antybiotyki lub środki rozrzedzające krew.

Źródło: Materiały prasowe Guarana PR/ bj

Zobacz także: Jak wyszczuplić talię?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)