POLECAMY

Spherofill Tactics

Spherofill Tactics™ jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem, które ustanawia nowe standardy w medycynie estetycznej. Ta innowacyjna kapsuła zawiera w sobie w pełni samodzielny zestaw do odmładzania skóry.
Spherofill Tactics
Dzięki Spherofill Tactics™ najbezpieczniejszy wypełniacz dostępny na rynku (Princess) na bazie kwasu hialuronowego, będzie utrzymywał się znacznie dłużej w tkankach. Niemożliwe stało się możliwe, a marzenie się spełniło!

Siła innowacji
Spherofill Tactics™ wykorzystuje dwie opatentowane technologie P-RFR™ i 3D Ellixe Tactics™. To dzięki nim zyskał status rewolucyjnego i jedynego w swoim rodzaju wynalazku na miarę XXI wieku.

Fala P-RFR™
Technologia Spherofill Tactics™ wykorzystuje działanie niedawno odkrytej i opatentowanej dwubiegunowej fali elektrycznej zwanej P-RFR™ (Radio-Frequency Radio). Jest ona dostępna w formie dwóch różnych programów w zakresie średnich długości fal. Działanie P-RFR™ polega na pobudzaniu ściśle określonego procesu bliznowacenia, co gwarantuje:
brak zjawiska termolizy;
brak uszkodzeń termicznych;
brak bólu.

Fala P-RFR™ pobudza proces naprawczy w mikroobszarze tkanki dzięki stymulowaniu granulocytów obojętnochłonny, które wytwarzają FGF 1-2-5. Te czynniki wzrostowe przyciągają makrofagi, które z kolei pobudzają wytwarzanie TGF-ß, czyli czynnika pełniącego ważną funkcję w procesie naprawczym, w wyniku którego powstaje torebka otaczająca wypełniacz. Dokładnie w momencie wstrzykiwania wypełniacza fala P-RFR™ pobudza wytworzenie torebki, a w ciągu następnych 48 godzin staje się ona w pełni dojrzała i równomierna i gładka.


3D Ellixe Tactics™
Fala P-RFR™ jest przekazywana poprzez urządzenie 3D Ellixe Tactics™. Dzięki zastosowaniu cienkiej jak igła elektrody wokół wstrzykiwanego kwasu hialuronowego powstaje ochronna torebka.

Igła zostaje wprowadzona pod skórę wzdłuż zmarszczki i na odpowiednią głębokość (od powierzchniowych do pośrednich warstw  skóry właściwej), w zależności od typu zmarszczki i rodzaju stosowanego wypełniacza.

Po wprowadzeniu na miejsce igłę obraca się o 360°. W ten sposób powstaje wirtualny kanał dzięki oddziaływaniu fali P-RFR™. Zabieg powtarza się przy niektórych zabiegach (takich jak iniekcja wsteczna lub nakłuwanie wielokrotne) wzdłuż całego przebiegu zmarszczki.

Następnie kwas hialuronowy zostaje uwolniony techniką iniekcji wstecznej – igła powraca wytworzonym uprzednio kanałem.
Efekt:
długotrwałe wygładzenie zmarszczek.Wyniki badania ultrasonograficznego skóry

Przed
Odległość między powierzchnią skóry i kością wynosi 6,3 mm.


Bezpośrednio po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu stwierdza się zwiększenie hiperechogenności (jaśniejsze pole), co jest wyraźnym objawem wzmożonej aktywności metabolicznej.

48 godzin po zabiegu
Odległość między powierzchnią skóry i kością wzrosła z 6,3 do 7,2 mm. Utrzymuje się zwiększona hiperechogenność (jaśniejsze pole), która jest jeszcze wyraźniejsza w obrębie torebki, w tym przypadku tworzącej już ukształtowaną strukturę.
Cechy zestawu Spherofill Tactics™
2 łatwe w stosowaniu, gotowe programy, dla różnych rodzajów zabiegów
Możliwość regulacji mocy (do 6,3 W)
Igłowe elektrody o różnych rozmiarach stosowane do leczenia różnego rodzaju zmarszczek; są one połączone z urządzeniem, ze strzykawką i z minipłytką, która zamyka elektryczny obwód dwubiegunowy
Elektrody są dostępne w różnych rozmiarach, zależnie do stężenia wypełniacza:
30G do kwasu hialuronowego 18 mg/ml i stopnia wiązań krzyżowych (+)
26-27G do kwasu hialuronowego 24 mg/ml i stopnia wiązań krzyżowych (++)
22-25G do kwasu hialuronowego 24 mg/ml i stopnia wiązań krzyżowych (+++)
Zawsze gotowy do użycia
Nie wymaga sali operacyjnej
Zabieg jest bezbolesny i wygodny dla pacjenta
Nie wymaga znieczulenia
Nie wymaga specjalistycznego przeszkolenia personelu
Przenośny
Zasilany akumulatorem
Kontrolka naładowania akumulatora
Masa całkowita urządzenia: 1,5 kg
Certyfikat bezpieczeństwa CE nr 0476
Wszystkie prawa i patenty zastrzeżone przez Promoitalia Group S.A.

Spherofill Tactics™ jest dostępny w 3 kolorach:
czarnym
srebrnym
białymSKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)