Spa & Wellness International Expo 2007

Impreza odbędzie się w dniach 11-13 maja 2007r. na terenie COS Torwar w Warszawie.
/ 19.03.2007 13:27
spa1.jpgTargi Spa & Wellness International Expo odbędą się w dniach 11-13 maja 2007r. na terenie COS TORWAR w Warszawie.

Głównym celem targów jest zaprezentowanie światowych trendów w sektorze SPA & WELLNESS oraz promocja szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Druga edycja targów służy kompleksowej prezentacji oferty polskich i zagranicznych hoteli i obiektów SPA, najnowszych urządzeń wykorzystywanych w procesie odnowy biologicznej, jak również suplementów zdrowej diety i kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji.

Wystawcy
Swoje wyroby i usługi zaprezentują producenci i dystrybutorzy sprzętu do wyposażenia gabinetów odnowy biologicznej, salonów kosmetycznych, ośrodków Day SPA, klubów fitness, saun, solariów, grot solnych i basenów. Swoją ofertę przybliżą hotele oraz ośrodki SPA i WELLNESS, a także firmy doradcze i media specjalizujące się w tej dziedzinie. Ponadto można będzie zapoznać się z ofertą producentów zdrowej żywności oraz strojów gimnastycznych i odzieży sportowej.

Części wystawienniczej towarzyszyć będą prelekcje, seminaria, pokazy zabiegów SPA, masaży i technik relaksacyjnych, prowadzone przez uznanych w kraju i za granicą ekspertów.
Imprezę zainauguruje cykl prelekcji przygotowany z myślą o tych, którzy planują otwarcie ośrodka SPA. Specjaliści opowiedzą, na co zwrócić szczególną uwagę, kiedy chce się rozpocząć takie przedsięwzięcie, jakie warunki musi spełniać obiekt, w którym wykonywane będą zabiegi odnowy biologicznej oraz jak należy profesjonalnie podejść do klienta, by czuł się komfortowo i swobodnie.

W sobotę i niedzielę planowane są wykłady z zakresu dbałości o zdrowie i wygląd przeznaczone dla szerokiej targowej publiczności. Poprowadzą je m. in. specjaliści ds. żywienia, pielęgnacji skóry, chirurgii plastycznej. Można będzie dowiedzieć się, na czym polega filozofia wellness, jak pielęgnować różne rodzaje skóry, by dłużej zachować młody wygląd. Ponadto imprezę urozmaicą pokazy masażu, fitness, jogi, qigong i pilastes. Nie zabraknie prezentacji odzieży sportowej oraz pokazów mody.

Centrum bezpłatnych porad
W Centrum bezpłatnych porad goście targów będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji. Porad udzielają wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką: kosmetolog, dermatolog, instruktor fitness, chirurg plastyk, stylista.

Opracowanie: Małgorzata Kosiba
spa1.jpg

spa1.jpg
spa1.jpg
spa1.jpg