POLECAMY

Skuteczne zabiegi odchudzające

Jeśli marzysz o superseksownej figurze, zacznij działać. Dietę i ćwiczenia warto połączyć z wyszczuplającymi zabiegami.
Skuteczne zabiegi odchudzające
Nowoczesne urządzenia naprawdę mogą znacząco zmienić twoje kształty. Wystarczy odrobina determinacji (skuteczne są tylko serie), a latem pochwalisz się nową figurą bez cellulitu.

Gdynia

Beauty Derm Instytut
ul. Świętojańska 139/31
tel. 0508 205 390
www.beautyderm.com.pl
Phoraderm
Wizyta w Instytucie okazała się miksem zabiegów wyszczuplających. Zaczęło się od bezigłowej mezoterapii (Phoraderm), dzięki której głęboko w skórę wprowadzono witaminy i substancje odżywcze (na zasadzie elektroporacji). Kosmetyczka owinęła mój nadgarstek szmatką nasączoną wodą, a na nią nałożyła specjalną obręcz podłączoną do maszyny przewodzącej ultradźwięki. Potem rozpoczęła masaż głowicą zakończoną kulką (przyjemny i bezbolesny). Następnie zostałam potraktowana prądem. Nie było to przyjemne, a w miejscach, gdzie mam najwięcej tkanki tłuszczowej, czułam nawet ból. Na koniec: endermologia – czyli mocny masaż czymś w rodzaju ssawki. Dla mnie była to najmniej przyjemna część. Miejscami dość mocno bolało. Potem jeszcze wtarcie olejków i mogłam iść do domu. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale warto pocierpieć. Po 3 razach widzę efekty: brzuch i nogi zdecydowanie szczuplejsze.
Cena: 300 zł/zabieg
Testowała: Beata Sawina

Katowice
Salon firmy Ultraslim
ul. Opolska 22
tel. 0793 186 650
www.ultraslim.pl
Futura Pro
Dowiedziałam się, że urządzenie do zabiegu Futura Pro wykorzystuje kilka technologii jednocześnie – biostymulację, ultradźwięki i jonoforezę, a jeden zabieg odpowiada dwóm godzinom ćwiczeń na siłowni! Byłam więc bardzo ciekawa efektów. Przed rozpoczęciem działań musiałam wypić szklankę wody. Potem
do partii ciała, które chciałam wyrzeźbić (brzuch i uda) przyklejone zostały plasterki z przewodami przewodzącymi prąd i ultradźwięki. Intensywność stymulacji ustawiana była tak, że nie odczuwałam żadnego bólu, jedynie delikatne mrowienie. Porównałabym to do bardzo przyjemnego, odprężającego masażu. Pierwsze efekty zobaczyłam już po 5 zabiegach (zaleca się wykonanie min. 10), cellulit stał się praktycznie niewidoczny, a skóra na brzuchu zdecydowanie bardziej napięta.
Cena: 150 zł/zabieg
Testowała: Ewa Siniarska

Zabieg Futura Pro został stworzony przez specjalistów od biostymulacji. Zdobył już uznanie za oceanem, a korzystały z niego m.in. Madonna, Shakira i Gwyneth Paltrow.

Kraków
Revision Salon Kosmetyki Profesjonalej
ul. Zwierzyniecka 29 iV
tel. 012 421 71 13
www.revision.pl
Ultracontour
Metoda polega na niszczeniu za pomocą ultradźwięków komórek tłuszczowych, których usuwanie następuje w przebiegu naturalnych procesów metabolicznych. W tym czasie, kiedy chodziłam na zabiegi, musiałam przestrzegać lekkiej, beztłuszczowej diety i pić minimum 2 litry płynów na dobę! Wspólnie z lekarką ustaliłyśmy wykonanie jednej serii (3 zabiegi) na brzuch oraz uda. Zabieg składa się z dwóch części i trwa ok. 1,5 godziny. Pierwsza prowadzi do rozbicia tkanki tłuszczowej i uwolnienia tłuszczu z komórek (jest całkowicie bezbolesna). Druga część to drenaż limfatyczny, który odprowadza uwolniony tłuszcz z przestrzeni międzykomórkowej w kierunku najbliższej "stacji" układu limfatycznego (również przy wykorzystaniu ultradźwięków). Momentami czułam delikatne szczypanie, ale nie było ono uciążliwe. Po serii 3 zabiegów straciłam ok. 2 cm w obwodzie brzucha i ok. 1 cm w obwodzie ud.
Cena: 2800 zł/3 zabiegi
Testowała: Magda Mleczko

Warszawa
SkinClinic
ul. Stawki 4a
tel. 022 424 46 46
www.skinclinic.pl
LipoShock
Zabieg składa się z 3 etapów: rozbijanie złogów tłuszczu za pomocą fal dźwiękowych (LipoShock), drenująca endermologia oraz wcieranie ozonidów, czyli preparatów rozgrzewających i drenujących. Sam zabieg trochę mnie zaskoczył. Myślałam, że będzie superprzyjemny, tymczasem na każdym etapie odczuwałam niewielki ból lub dyskomfort. Najmniej przyjemne było rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej na udach za pomocą fal dźwiękowych – podczas emisji strzałów czułam lekkie szczypanie i nieprzyjemne rozpieranie w ciele. Endermologia też okazała się trochę bolesna. Nawet końcowy etap – wcieranie kosmetyków połączone z drenującym masażem manualnym – wiązało się z lekkim bólem. Mam jednak poczucie, że naprawdę rozprawiono się z moim tłuszczykiem i cellulitem. Już po 3 zabiegach skóra jest gładsza i bardziej napięta!
Cena: 6500 zł/10 zabiegów
Testowała: Marzena Płocka

Warszawa
Salon Tais
ul. Grzybowska 2
lok. 32, tel. 022 436 06 50
www.salontais.pl
Bella Contur3
Maszyna wykorzystuje elektryczne impulsy (poruszały tkankę tłuszczową i mięśniową, co trochę łaskotało). W tym samym czasie za pomocą specjalnej głowicy kosmetyczka "rozpuszczała" tłuszczyk. Momentami czułam dość mocne ciepło. Efekty podobno są najbardziej widoczne u osób grubszych ode mnie. Ja po 5 sesjach mam o 4 cm mniej w pasie (w ciągu 1,5 tygodnia!). Polecam ten zabieg dziewczynom, które szybko chcą się zmieścić w sukienkę o rozmiar mniejszą!
Cena: 700 zł/zabieg; powyżej 3 – 350 zł/zabieg
Testowała: Magdalena Błaszczak

Warszawa
Instytut Zdrowia i Urody Sharley
ul. Jana Pawla II 75
tel. 022 636 46 64
www.sharley.pl
LipoShock
W Sharleyu każda klientka traktowana jest indywidualnie. Dlatego – po zdiagnozowaniu mojego cellulitu – oprócz LipoShocku zaordynowano mi także Body Mix
oraz masaż drenujący. Najmniej przyjemną częścią był zasysający masaż Body Mixem, najprzyjemniejszą – drenaż limfatyczny. Sam LipoShock jest jakby masażem wykonywanym głowicą emitującą ultradźwięki, które rozpuszczają błony komórek tłuszczowych. Całość okazała się bardzo intensywna – moja skóra była potem zaczerwieniona. Ale już po 3 zabiegach widzę wyraźną różnicę w jej wyglądzie. Najlepsze efekty daje seria 6–10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
Cena: 800 zł/zabieg
Testowała: Danuta Bybrowska

Wrocław
Kształtosfera

ul. Odrzańska 24-29, lok. 33
tel. 071 341 82 15
www.ksztaltosfera.pl
VelaShape
Specjalne urządzenie wykorzystuje trzy źródła energii: światło (podczerwone IR), prąd RF (bipolarny prąd o wysokiej częstotliwości) i energię mechaniczną (masaż, ssanie). Choć zabieg nie jest zbyt bolesny, trudno się przy nim zrelaksować. Ma na celu zredukowanie obwodu ciała i cellulitu, ujędrnienie i wygładzenie skóry, usprawnienie metabolizmu oraz procesów limfatycznych. Podczas gdy głowica jeździła po moich udach, pupie i brzuchu, czułam ciepło i szczypanie. Poddając się serii 4 zabiegów można stracić aż 7 cm w obwodzie! Jestem na razie po 2, a i tak obwód ud zmniejszył się o 1 cm, a skóra znacznie się wygładziła i nabrała jędrności. Jestem bardzo zadowolona! Warto było pocierpieć.
Cena: 2500 zł/4 zabiegi
Testowała: Gosia Stypa

Wrocław
Instytut DermaMed
ul. Traugutta 144u/1
tel. 071 3 41 42 43
www.dermamed.com.pl
VelaSmooth
Zabieg służy redukcji cellulitu, poprawie napięcia skóry i zmniejszeniu obwodu leczonej okolicy. Urządzenie działa poprzez: masaż podciśnieniem, masaż mechaniczny, światło podczerwieni i prąd bipolarny o wysokiej częstotliwości RF. Rolki głowicy zasysające skórę uszkadzają struktury włókien odpowiedzialnych m.in. za cellulit. Dodatkowo tkanki są lekko podgrzewane i drenowane. U mnie zabieg objął uda i pośladki. Rozpoczął się wsmarowaniem w skórę specjalnego wspomagającego kremu. Podczas masażu czułam lekki ból, który pozwalał jednak na relaks (w tle zapalone świece i spokojna muzyka). Już
po kilku zabiegach skóra jest jędrniejsza i gładsza, a obwód ud zdecydowanie mniejszy.
Cena: 1100 zł/10 zabiegów
Testowała: Ewa Jankowska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (23)
/rok temu
Chciałabym się poddać zabiegowi vela shape III ale nie wiem czy jest skuteczny...
/2 lata temu
Hej dziewczyny. podbijam temat. Ja zdecydowałam się na masaże na urządzeniu Rollen połącozne z masazami bańką. Jestem dopiero po 4 masażach... ale na razie jestem zachwycona! Skóra mi się wydaje taka fajna... bardziej napięta. Po pierwszym masażu na Rollenie miałam meiszane uczucia, spowodowało to u mnie takie dziwne poczucie łaskotania. Miałam wrazenie, że mam uczulenie??? Okazało się, że po prostu moja skóra nie była chyba przyzwyczajona do takiego dotlenienie i przyspieszenia krążenia. Jestem z Łodzi, chodzę do Studio Urody Julita. Korzystałyście keidyś z Rollena? Jakie są wasze doświadczenia? Mnie namówiła koleżanka, ktora chodizła na Rollen 2 x w tygodniu i też była zadowolona
/3 lata temu
A ja polecam zabiegi w Studio Figura Wilanów. Efekty po drenażu limfatycznym miałam po 2-gim zabiegu i nawet głupio było mi o tym mówić, żeby sobie koleżanki nie pomyślały, że wymyślam. Ceny mają naprawdę przyzwoite i jestem naprawdę zdumiona, bo początkowo podchodziłam z dużym dystansem do tego typu zabiegów.
POKAŻ KOMENTARZE (20)