POLECAMY

SkinFill Vitamin C

Skinfill vitamin C jest szczególnie rekomendowany do użycia wraz z wypełniaczami na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego Princess Filler, aby przedłużyć utrzymywanie się produktu, a także produkcję kolagenu.
SkinFill Vitamin C

Wskazania:
duży wzrost rozjaśnienia skóry.
powoduje, że skóra jest wzmocniona i elastyczna.
redukuje nadmierną pigmentację.
działanie przeciwstarzeniowe.

Główne składniki:

Witamina C ( kwas askorbinowy):
Witamina C jest jednym z najmocniejszych naturalnych przeciwutleniaczy czyli neutralizuje wolne rodniki uszkadzające komórki naszego ciała, lecz najprawdopodobniej jedną z najsłabszych witamin w naturze. Związane jest to z tym, że jest łatwo niszczona przez światło, temperaturę, gotowanie, kontakt z powietrzem.

Jako, że ludzkie ciało jest niezdolne do niezależnego magazynowania i syntetyzowania witaminy C, jej użycie do wewnętrzno-dermalnych celów odgrywa niezastąpioną rolę jako współ- czynnik aktywowania metabolizmu komórkowego. Stymuluje ona wzrost syntezy tkanek biologicznych oraz rozwój nowych włókien kolagenowych i substancji łącznych.

Witamina C kontroluje 3 geny ( Pro A1, A2 i A3), które są zaangażowane w syntezę protokolagenu oraz jest zaangażowana w syntezę białkowego RNA.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Liposomowe serum przeciwzmarszczkowe zawierające czystą witaminę C np. Synchrovit stosuję się w zależności od poziomu chrono-i fotostarzenia w przedziale wiekowym 28-50lat raz dziennie najlepiej wieczorem.Powyżej 50lat dwa razy dziennie rano i wieczorem.Elmed Ul.Haffnera 6 Sopot.Pozdrawiam