POLECAMY

Skin Laser Studio - Katowice

SkinLaserStudio oferuje najwyższy standard w zakresie medycyny i dermatologii estetycznej oraz ponad przeciętne spektrum zabiegów laserowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostosowanych indywidualnie dla każdego pacjenta.
Skin Laser Studio - Katowice

W praktyce Gabinetów Lekarskich SkinLaserStudio obok oczywistej zasady medycznej "primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić" kieruje się na co dzień poglądem, że troska o dobry wygląd zewnętrzny sprawia, iż nasze wnętrze rośnie w siłę a radość z pięknego wyglądu znacząco wpływa na całe nasze zdrowie oraz uszczęśliwia naszych bliskich oraz osoby które nas otaczają. Jeżeli chcecie Państwo zmienić swój wygląd i jednocześnie pozostać wierni swojej naturze to trafiliście pod właściwy adres gdyż takie Państwa życzenie odpowiada filozofii leczenia SkinLaserStudio.


Skin Laser Studio
Gabinet Dermatologii Estetycznej i Laserowej w Katowicach

ul. Mickiewicza 14/2
Katowice  40-092
tel kontaktowe  (  32 ) 253 53 00 , 259 93 49
www.skin-laser.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/3 lata temu
polecam , mają świetny laser do depilacji i przebarwień :)
/4 lata temu
Ile kosztuje przeszczep
/4 lata temu
bardzo nowoczesny salon! ja coi prawda byłam tam na przeszczepie włosów saferem, bo mam odziedziczone po ojcu łysienie androgenowe. ale jesli chodzi o jakośc usług to sądzę, że niezaleznie od zabiegu Skin Laser Studio jest wart polecenia.
POKAŻ KOMENTARZE (5)