POLECAMY

Selectif Pro

Ten nowy zabieg to alternatywa dla lasera. Pozbądź się niechcianych włosków bez bólu.
Selectif Pro
Selectif Pro to zabieg, który pozwoli ci pozbyć się niechcianego owłosienia. Wykorzystuje się tutaj pomoc ultradźwięków, dlatego zabieg pozwala na usunięcie włosków, bez względu na ich kolor. Z Selectif Pro mogą więc korzystać też osoby o jasnych i siwych włosach. Zabieg można wykonywać przez cały rok, gdyż opalenizna nie jest przeciwwskazaniem. A bezpośrednio po tym doświadczeniu można poddać się innym zabiegom kosmetycznym i opalaniu.Selectif Pro to zabieg skierowany na małe powierzchnie ciała. Usuwać owłosienie można tu tylko z okolic twarzy (brwi, bokobrody, wąsik, broda, kępki, włosu w uszach i w nosie), bikini oraz pach.Aby urządzenie zadziałało skutecznie, włos powinien mieć minimum 0.5 cm długości. Jeśli do tego znajduje się w fazie wzrostu, producent zapewnia, że nie odrośnie. Skuteczność metody zależy od stosowanych wcześniej zabiegów.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, okres karmienia, nowotwór oraz przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegu.Zabieg przetestowała Redaktor działu Uroda — Barbara Łabuć:
Postanowiłam usunąć sobie wąsik za pomocą Selectif Pro. Dostałam się w ręce niezwykle miłej i wykwalifikowanej kosmetyczki. Urządzenie Selectif Pro wyglądem przypomina obudowaną pęsetę. Kosmetyczka łapie każdy włosek oddzielnie, a następnie urządzenie "strzela" ultradźwiękiem i już jest po włosie. Nie odczuwa się przy tym żadnego bólu. Minusem jednak jest czas trwania zabiegu (każdy włos usuwany jest pojedynczo) oraz to, że w pewnym momencie aparatura tak się nagrzewa, że przy zetknięciu ze skórą czuć wyraźne ciepło. Wtedy kosmetyczka zmienia obszar lub po prostu czekamy, aż urządzenie ochłonie. Gdy włos jest już martwy kosmetyczka usuwa go pęsetą lub przy większych partiach woskiem na życzenie. Po zabiegu skóra nie jest podrażniona. Miałam okazję przetestować Selectif Pro dwa razy i niestety w moim przypadku nie wystarczyło to, aby na zawsze pozbyć się wszystkich włosków. Ale jest ich zdecydowanie mniej, gdyż te, które były wtedy w fazie wzrostu, zostały trwale usunięte. Gdzie: Klinika La Perla, ul. Wilcza 22a, 00-544 Warszawa, Tel. +48 22 625 70 00 

Cena: od 200 zł ( w zależności od obszaru)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)