Salon SPA - Wrocław

Tam życie zwalnia na chwilę, przybiera inne barwy, inny zapach, wypełnione jest pięknymi dźwiękami. Jest takie miejsce...Możemy w nim zapomnieć o troskach dnia codziennego, zrelaksować się i oddać w znakomite ręce specjalistów. Tam codziennie dba się o dobre samopoczucie, zdrowie i piękno. Już od progu towarzyszą nam nuty relaksującej muzyki oraz zapach olejków unoszący się w powietrzu. Tam możemy doświadczyć „ duchowego ukojenia”.
/ 08.02.2007 14:02

Salon OPTIMA FORMA everyday SPA mieści się w centrum Wrocławia (ul. Świętego Mikołaja). Stworzono go z chęci dzielenia się spokojem, przyjemnością, relaksem...Tam życie zwalnia na chwilę, przybiera inne barwy, inny zapach, wypełnione jest pięknymi dźwiękami. Jest takie miejsce...Możemy w nim zapomnieć o troskach dnia codziennego, zrelaksować się i oddać w znakomite ręce specjalistów. Tam codziennie dba się o dobre samopoczucie, zdrowie i piękno. Już od progu towarzyszą nam nuty relaksującej muzyki oraz zapach olejków unoszący się w powietrzu. Tam możemy doświadczyć „ duchowego ukojenia”.

spaKażdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju i odpoczynku po całodniowej gonitwie i zgiełku dnia codziennego. Idea SPA, do tej pory zarezerwowana była dla „ elity”, wąskiej grupy ludzi, którzy dysponowali dużymi sumami pieniędzy i przede wszystkim mieli czas na kilkudniowe wyjazdy do kurortów SPA& WELLNESS. Salon OPTIMA FORMA oferuje zabiegi SPA każdemu i codziennie. Bo o zdrowie i piękno należy dbać każdego dnia”- mówi Izabela Płóciennik - właścicielka salonu.

Czekoladoterapia ISHI – czekoladowa słodycz dla ciała i zmysłów.
Od listopada do oferty OPTIMA FORMA została wprowadzona Czekoladoterapia ISHI. Połączenie egzotycznego zapachu czekolady ze zbawiennym działaniem kakao pomoże przezwyciężyć jesienną depresję. ISHI to synteza czterech energii natury: moc i czystość Wody, nieprzemijająca stabilizacja Matki Ziemi, wolny duch Powietrza oraz magiczne ciepło Ognia. Zabieg z wykorzystaniem czekolady rozgrzewa i dostarcza kakaowego ukojenia....Znakomity na zimne i deszczowe dni.

Dodatkowo w ofercie usług OPTIMA FORMA znajdują się:

  • VacuWell – Aktywny spacer w podciśnieniu w innowacyjnym urządzeniu będącym połączeniem bieżni oraz kapsuły próżniowej. Likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę.
  • NeoQi Dream – Zabiegi w kapsule NeoQi pozwalają zadbać o równowagę i zdrowie oraz przepływ nowej energii życiowej.
  • Stone Therapy – Masaże ciepłymi kamieniami mającymi dobroczynny wpływ na skórę, mięśnie, układ krwionośny oraz limfatyczny.
  • Masaże – Są błogosławieństwem dla duszy i ciała. Przynoszą harmonię i odprężenie.
  • Elektrostymulacje „ SoftStim” – Jeszcze nigdy elektrostymulacja nie była tak delikatna i przyjemna.
  • Pedicure & Manicure – Zaawansowana technologia pedicure, innowacyjne siedzisko z oparciem odchylanym dla zabiegów na twarz i ciało oraz masaż głowy i pleców.
  • Zabiegi kosmetyczne – Salon proponuje szereg zabiegów kosmetycznych ( również makijaże okolicznościowe).
  • Masaż ajurwedyjski – Znany od starożytności w Indiach. Związany jest z ruchem energii w ciele. Przywraca równowagę i zdrowie. Ajurweda to nie tylko masaż – to filozofia życia....
Wszystkie zabiegi w salonie OPTIMA FORMA wykonywane są przez wykwalifikowanych profesjonalistów, a ich jakość gwarantuje zaawansowana technologia ( nowoczesny sprzęt markowy używany w najlepszych salon SPA za granicą).
Nowoczesny sprzęt to nie wszystko, ważne są także kosmetyki stosowane w salonie. OPTIMA FORMA bazuje na sprawdzonych i cieszących się uznaniem specjalistów oraz dermatologów, hipoalergicznych kosmetykach marki PEVONIA BOTANICA, która jest stosowana w ośrodkach SPA i DAY SPA na całym świecie.

Cena relaksu ducha i ciała:
Masaże od 50 zł do 100 zł ( masaż kamieniami); 170 zł (masaż ajurwedyjski).
Zabiegi kosmetyczne od 120 zł do 350 zł - zabieg Anti-Free Radicals (przeciw wolnym rodnikom).
Zabiegi w kapsule NeoQi Dream około 80 zł.