POLECAMY

Romantyczna kąpiel – o tym nie zapomnij!

Muzyka, płatki kwiatów, olejek i płyn do kąpieli – czym możesz zaskoczyć partnera?
Romantyczna kąpiel – o tym nie zapomnij! fot. materiały prasowe Luksja

Romantyczna kąpiel to sposób na spędzenie wieczoru, który może się okazać niezapomniany
Wśród aromatów olejków i puszystej gorącej piany na pewno będziecie w stanie zrelaksować się po ciężkim dniu. Z drugiej strony nie jest to pomysł bardzo kosztowny, więc pozostaje tylko odrobina pomysłowości i… do dzieła!

Zmysłowa kąpiel dla dwojga – o czym trzeba pamiętać?

Po pierwsze trzeba napełnić wannę odpowiednio gorącą woda. Nie może być ona jednak za gorąca! Trzeba poza tym dostosować poziom wody do tego, ile osób ma się znaleźć w wannie. Kiedy już mamy wannę napełnioną wodą trzeba postarać się wytworzyć bardzo dużo pachnącej piany. Najlepiej będzie się do tego nadawał płyn do kąpieli Luksja np.  ciasteczkowy  Caramel Waffle albo Choco Orange. Możemy tez postawić na składniki, które odżywią „zmęczoną” skórę, czyli mleczko bawełniane i prowitaminę B5 zawarte w płynie Luksja Creamy (Bawełna).

Zmysłowa kąpiel dla dwojga – doznania zapachowe

Pamiętajmy też o zapewnieniu sobie kojących doznań zapachowych. Wystarczy kilka kropel olejku eterycznego, a jego aromat rozniesie się po całej łazience racząc nas piękna wonią, która pobudzi zmysły…Piękne zapachy możemy wytworzyć także w inny sposób, na przykład zapalając aromatyczną świeczkę lub kadzidełka. Co do tych ostatnich nie należy przesadzać z ilością, ponieważ efekt może być odwrotny do zamierzonego!

Kiedy już dopełnimy tych przygotowań wystarczy zgasić światło. Jednak kąpiel w ciemnościach może nie być przyjemnością, dlatego dookoła wanny poustawiaj świeczki, które rozjaśnią otoczenie wokół niej. Teraz pozostaje już tylko włączyć waszą ulubioną muzykę i zaprosić partnera do wspólnej kąpieli…
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)