POLECAMY

Revital Tonic

Ekskluzywna formuła skomponowana na bazie fermentacji papaya, extraktu z melona, kwasu liponowego oraz N-Acetylocysteine. Jest to zarówno kuracja z działaniem antyoksydantów i toniku ujędrniającego ciało, zapewniająca efekt jedwabistej skóry.
Revital Tonic

Wskazania:
utrata jędrności skóry,
zwiotczała i pozbawiona witalności skóra,
rozstępy

Podstawowe składniki:

Wyciąg z Papaya:
Papaja należy do rodziny Cricacee i jest bogata w Vitaminy A,C,E.
Innym ważnym składnikiem papai jest alpha-Tocopherol - witamina E, która pomaga ludzkiemu ciału zwalczać problemy związane z oddziaływaniem na skórę. W rzeczywistości witamina E osłania ściany komórki przed procesem starzenia (lipoperoxidation) i chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami. Papaja pomaga skórze zachować elastyczność tkanek, dzięki silnym właściwością przeciwutleniającym w stosunku do wolnych rodników, poprzez złuszczanie i właściwości antybakteryjne enzymów papai.

Ekstrakt z Melona:
Od narodzin, wolne rodniki są aktywne w naszym ciele ale podczas naszego życia zwiększają swoja liczbę jako konsekwencja zewnętrznych czynników uszkadzających takich jak zanieczyszczenia elektromagnetyczne,chemiczne i środowiskowe. Główny składnik uzyskany z nasion melona to SOD (nadtlenek dysmutazy), który działa bezpośrednio jako przeciw utleniacz na system odpornościowy.

LIPOIC ACID:
Kwas tiooktanowy albo liponowy jest uznawany na całym świecie za jeden z najlepszych przeciwutleniaczy, ze względu na zdolność do neutralizowania wolnych rodników zarówno w obszarach tłustych jak i wodnych komórek.

N-ACETYLCYSTEINE:
Cysteina to jeden z 20 aminokwasów tworzących białka. Znany jako NAC jest nietoksyczną substancją z silnym działaniem przeciwutleniającym. Struktura jego molekuł umożliwia łatwą penetracje powierzchni (błony) komórkowej. NAC odgrywa główną rolę w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu GSH ( tripeptyd pełniący w komórce funkcje antyoksydacyjne) w komórkach poprzez ich ochronę przed zewnętrznymi czynnikami uszkadzającymi i ich działaniom toksycznym.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)