POLECAMY

Revital Celluform

Nowoczesna, specjalna formuła, której działanie można porównać do miękkiej (łagodnej) liposukcji, jej podstawowe działanie możemy porównać do działania wyciągu z soi czy kwasu nikotynowego (witamina PP). Jest on agonistą receptorów o wysokiej skuteczności (czynnej) w przypadkach zatrzymania wody i lokalnych złogów tłuszczu.
Revital Celluform

Wskazania:
Otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu,
cellulit,
uboga mikro-cyrkulacja,
dotlenienie tkanek

Podstawowe składniki:

Wyciąg z soi:
Pochodząca z ziaren soi lecytyna ma wspaniałe działanie w redukcji tłuszczu.
Używana w medycynie jako lek o działaniu antycholesterolowym i antytrójglicerydowym ostatnio znajduje zastosowanie w kosmetyce w redukcji zastojów tłuszczowych i cellulitu.
Wyciąg z lecytyny pomaga naszemu organizmowi eliminować i przekształcać tłuszcz w energię w naturalny sposób. W konsekwencji; pośladki, uda, ramiona i brzuch stają się szczuplejsze. Jest to naturalna substancja całkowicie bezpieczna i dobrze tolerowana.

Deoxycholic acid (kwas deoksycholowy):
W ludzkim organizmie kwas ten jest aktywny w zawiesinie tłuszczu w celu uzyskania absorpcji (wchłaniania) w jelicie.

Vitamin PP (Nicotinamide):
Kwasu nikotynowy obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne(może powodować zaczerwienienia i uderzenia gorąca) i podwyższa ciśnienie tętnicze. To wszystko skutkuje zwalczeniem cellulitu.

Opakowanie:
Produkt, w formie kosmetycznego sterylnego roztworu do profesjonalnego użytku, zawiera 10 fiolek po 10 miligramów każda, przeznaczonych do użycia w trakcie 5 do 10 zabiegów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)