wellderm fot. materiały prasowe Wellderm

Redakcja przetestowała: korekta nosa kwasem hialuronowym

Zobacz, jak wygląda bezinwazyjna korekta nosa! Przetestowałyśmy to na własnej skórze.
/ 22.07.2013 04:59
wellderm fot. materiały prasowe Wellderm

Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej Wellderm

Trochę się obawiałam pierwszej wizyty, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Z jednej strony skończyłam 25 lat i muszę powoli myśleć o tym, jak najdłużej zatrzymać młodość. Z drugiej do trzydziestki jeszcze mi daleko...

Podczas przeglądu urodowego Pani doktor pytała, jak wygląda moja codzienna pielęgnacja skóry. Okazało się, ze wszystko robię zgodnie z zaleceniami. Skóra jest dobrze nawodniona i sprężysta. Śmiałam się, że mam dobre geny. Rozmawiałyśmy o ewentualnych zabiegach, które można byłoby wykonać i wspólnie doszłyśmy do wniosku, że z uwagi na porę roku większość niestety odpada.

W pewnym momencie dostałam do ręki lusterko z pytanie, czy coś mi w moim wyglądzie przeszkadza, Oczywiście nos! Gdy byłam dzieckiem spadłam z huśtawki i niestety - od tamtej pory - nie wyglądał już tak idealnie. W sumie przyzwyczaiłam się do niego, ale skoro można coś zrobić to czemu nie!

Pani doktor zaproponowała korektę nosa bez skalpela. Zgodziłam się!

Druga wizyta w gabinecie medycyny estetycznej Wellderm

Trochę zestresowana usiadłam na fotelu - zawczasu dostałam antystresową piłeczkę do ściskania :) Pani doktor jeszcze raz opowiedziała o zabiegu i efektach jakich mogę się spodziewać. Upewniła mnie, że zabieg jest bezpieczny, ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie. Po czym zabrała się do dzieła!Nie otrzymałam znieczulenia, a jednie zmrożono miejsca nakłuć.Ukłucia były prawie bezbolesne, bardziej bolało tzw. modelowanie. W pewnym momencie spłynęła mi łza, obie się zaśmiałyśmy, że to łza szczęścia :)Cały zabieg trwa około 20 minut i nie wymagał rekonwalescencji.  Efekt był natychmiastowo widoczny. Po kilku godzinach pojawił się delikatny siniak i obrzęk, które ustały po kilku dniach.Efekt wypełnienia kwasem ma się utrzymać około 12-18 miesięcy. Preparat będzie się wchłaniać stopniowo, więc nie doznam nagłego szoku, że było i nie ma. Jestem bardzo zadowolona więc za rok na pewno zgłoszę się na konsultację i będę podtrzymywać efekt!

Moja ocena: 5+