POLECAMY

Redakcja przetestowała: korekta nosa kwasem hialuronowym

Zobacz, jak wygląda bezinwazyjna korekta nosa! Przetestowałyśmy to na własnej skórze.
Redakcja przetestowała: korekta nosa kwasem hialuronowym fot. materiały prasowe Wellderm

Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej Wellderm

Trochę się obawiałam pierwszej wizyty, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Z jednej strony skończyłam 25 lat i muszę powoli myśleć o tym, jak najdłużej zatrzymać młodość. Z drugiej do trzydziestki jeszcze mi daleko...

Podczas przeglądu urodowego Pani doktor pytała, jak wygląda moja codzienna pielęgnacja skóry. Okazało się, ze wszystko robię zgodnie z zaleceniami. Skóra jest dobrze nawodniona i sprężysta. Śmiałam się, że mam dobre geny. Rozmawiałyśmy o ewentualnych zabiegach, które można byłoby wykonać i wspólnie doszłyśmy do wniosku, że z uwagi na porę roku większość niestety odpada.

W pewnym momencie dostałam do ręki lusterko z pytanie, czy coś mi w moim wyglądzie przeszkadza, Oczywiście nos! Gdy byłam dzieckiem spadłam z huśtawki i niestety - od tamtej pory - nie wyglądał już tak idealnie. W sumie przyzwyczaiłam się do niego, ale skoro można coś zrobić to czemu nie!

Pani doktor zaproponowała korektę nosa bez skalpela. Zgodziłam się!

Druga wizyta w gabinecie medycyny estetycznej Wellderm

Trochę zestresowana usiadłam na fotelu - zawczasu dostałam antystresową piłeczkę do ściskania :) Pani doktor jeszcze raz opowiedziała o zabiegu i efektach jakich mogę się spodziewać. Upewniła mnie, że zabieg jest bezpieczny, ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie. Po czym zabrała się do dzieła!Nie otrzymałam znieczulenia, a jednie zmrożono miejsca nakłuć.Ukłucia były prawie bezbolesne, bardziej bolało tzw. modelowanie. W pewnym momencie spłynęła mi łza, obie się zaśmiałyśmy, że to łza szczęścia :)Cały zabieg trwa około 20 minut i nie wymagał rekonwalescencji.  Efekt był natychmiastowo widoczny. Po kilku godzinach pojawił się delikatny siniak i obrzęk, które ustały po kilku dniach.Efekt wypełnienia kwasem ma się utrzymać około 12-18 miesięcy. Preparat będzie się wchłaniać stopniowo, więc nie doznam nagłego szoku, że było i nie ma. Jestem bardzo zadowolona więc za rok na pewno zgłoszę się na konsultację i będę podtrzymywać efekt!

Moja ocena: 5+

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/miesiąc temu
No niestety ale u mnie nos był tak duży i kulfonowaty że korekta samemu nie wchodziła a grę. Ale doktor Żukowska z Łodzi która wykonywała mi zabieg zrobiła to na tyle dobrze ze nie mam śladów po zabiegu, a wyglądam znacznie lepiej.
/rok temu
do takich zabiegów to tylko i wyłącznie lekarz! ja przetestowałam na sobie po wielu latach niepewności i obawy ze bede wyglądać gorzej (choc to irracjonalne bo przeciez nie można wyglądać gorzej jak ma się nos, który nie jest do konca idelany :p ) i po zabiegu przeprowadzonym przez dr Ewę Rybicką (<3 !!!) jestem mega zadowolona, dziewczyny nie bójcie się! To jest absolutna prawda, ze taki zabieg zmienia nie tylko wygląd ale i charakter, ja teraz jestem bardziej pewna siebie :)
/rok temu
Słyszałam że nie każdy nos się do tego zabiegu nadaje i dobra lekarka czy kosmetyczka na pewno powinna o tym informować. Ja akurat mam małego garba więc u mnie efekt powinien być zadowalający ale wciąż się zastanawiam. W vesunie jest teraz rabat 25% na ten zabieg więc się jeszcze pozastanawiam. 1050 zl to nie jest aż taki straszny koszt jak rozłożyć to na rok
POKAŻ KOMENTARZE (19)