POLECAMY

Przygotuj ciało do wiosny

Zima to idealna pora na wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest depilacja laserowa. Jeśli zależy ci na gładkiej skórze wiosną, przygotowania zacznij już teraz!
Przygotuj ciało do wiosny

Na pozbycie się wszystkich włosków potrzeba sporo czasu (około roku). Jednak warto zacząć już teraz, by na wiosnę ich ilość zmniejszyła się nawet o 60–80% (tyle dają już dwa pierwsze zabiegi).


Co to jest
Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą wiązki lasera (np. diodowego lub rubinowego). Jej energia pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę). Żywe komórki na skutek rozgrzania zostają zniszczone, a włos nie odrasta.


Przygotuj się na:
Konsultację i próbę laserową przed zabiegiem, rezygnację z opalania przed zabiegiem i po nim, mocne uszczypnięcia podczas „strzałów” lasera. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i wrażliwa, ale całkowicie gładka! Pozostanie taka przez min. 2 miesiące. Tyle czasu będziesz musiała poczekać, zanim włoski odrosną i będziesz mogła udać się na kolejny zabieg (3 zabiegi to minimum).


Cena:
Pachy: 300–400 zł,
Łydki: 500–600 zł,
Bikini: 400-500 zł za zabieg.


Miejsca:
Centrum Laseroterapii Elite, Gabinet Derma Puls, Epicentrum, Instytut Zdrowia i Urody Sharley, Salon Afrodyta
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 lat temu
przecież napisała jakie kupuje, trzeba czytać uważnie... :) te tabletki nie są chyba tanie ale podobno mają badania kliniczne a inne w Polsce nie?
/9 lat temu
co to za tabletki? naprawdę tak pomagają pozbyć sie celulitu? ja z tym walczę już kilka lat i nie mogę sie pozbyć tej pomarańczowej skórki. Ile kosztują i jak się je bierze?
/10 lat temu
ja zwykle na wiosne staram sie pozbyc cellulitu wiadomo ze okropnie wyglada a tu spodnica albo spodenki, wiosna niedlugo to sie tylko tak wydaje ale czas zleci szybko ja kupuje co roku cellasene...