POLECAMY

Redakcja przetestowała: Proshock Ice na cellulit!

Przed wakacjami chcesz się pozbyć cellulitu? Redakcja odkryła na to sposób! Zobacz, na czym polega zabieg Proshock Ice!
Redakcja przetestowała: Proshock Ice na cellulit! fot. Fotolia/kolaż Polki.pl

Na czym polega zabieg Proshok Ice w klinice Princess Academy?

Proshock Ice to bezinwazyjna metoda pozwalająca zredukować miejscową otyłość i zlikwidować cellulit włóknisty. Zabieg wykorzystuje innowacyjną i opatentowaną technologię Iceshock Lipolysis, która polega na połączeniu lipolizy z metodą krioterapii (ice-lipolysis) i fali uderzeniowej (shock-therapy)

Proshock Ice to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji: całkowicie bezinwazyjny metoda na poprawę wyglądu, wymodelowanie sylwetki oraz redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Proshock Ice to zabieg dwuetapowy: pierwszą stosuje się głowicę mrożącą, która zasysa daną partię ciała i mrozi ja; następnie głowica wykorzystująca działanie fal akustycznych o określonej amplitudzie ciśnienia pobudza krążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy, a w konsekwencji pomaga pozbyć się niechcianego tłuszczu czy cellulitu.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i przyjemny.
 
… można przywrócić:
  • skórze z cellulitem
  • ciału z nadmiarem zgromadzonego tłuszczu (miejscowa otyłość)
 … którą widać:
  • wyraźne zmniejszenie cellulitu
  • zmniejszenie obwodu obszaru poddawanego zabiegowi poprzez zlikwidowanie komórek tłuszczowych
  • ogólna poprawa jędrności i wyglądu skóry
 … na którą trzeba uważać – przeciwwskazania do zabiegu:
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • niewydolność wątroby lub nerek
  • ostre infekcje
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca lub metalowe implanty
Technika kriolipolizy jest zatwierdzona przez Agencję ds. Żywności i Leków oraz przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej, amerykańskie stowarzyszenie dermatologów i chirurgów estetycznych.
 
Czas zabiegu: około 40 min.
Zalecana seria zabiegów: od 4 do 8 zabiegów

Poznaj opinie redaktorek, które przetestowały zabieg!


Opinia Basi - redaktorki działu Uroda:

Bryczesy to moja strefa problematyczna, dlatego bardzo mnie ucieszył fakt, że zabieg Proshock Ice jest wręcz stworzony do takich właśnie "trudnych" miejsc. Nie tylko zwalcza miejscową tkankę tłuszczową, ale też pomaga pozbyć się cellulitu. Przyznam, że obawiałam się zimna i bólu. Na szczęście moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne. Proshock Ice to bardzo przyjemny zabieg, tak bardzo, że zdarzyło mi się kilka razy przysnąć! A jak to wyglądało? Na początku kosmetolog przykłada w wybrane miejsce głowicę mrożącą na kilkanaście sekund. Można to porównać do przyłożenia kostki lodu.

Etap drugi polega na zastosowaniu końcówki, która wygląda jak… wiertarka. Ta głowica "strzela" falami akustycznymi, aby pomóc w rozbiciu tłuszczu. Przyznam, że ta część jest dość hałaśliwa, ale bezbolesna. A efekt? Jestem pod ogromnym wrażeniem. Straciłam kilka centymetrów, a moja skóra stała się gładka i jędrna. Wystarczyło kilka zabiegów, aby zniwelować problem, z którym borykam się od lat! Proshock Ice to niesamowity zabieg, który polecam zwłaszcza do stref problematycznych.

Opinia Magdy - szefowej działu promocji serwisu Polki.pl:

Jestem pozytywnie zaskoczona. Poza zabiegiem, o którym później, na początku zachwyciło mnie piękne wnętrze salonu oraz przemiły personel. Proshock nie jest zabiegiem inwazyjnym, więc nie można się po nim spodziewać cudów. Efekty jakie uzyskałam po 5 zabiegach są jednak zadowalające. Moja skóra jest wyraźnie bardziej napięta i sprężysta.

Nigdy nie miałam problemów z zaawansowanym cellulitem - ewentualnie cellulitem wodnym, którego pozbyć się nie jest trudno. A Proshock Ice poradził sobie z nim podczas zaledwie 5 wizyt! Zabieg jest zupełnie bezbolesny, podczas godzinnej sesji można fantastycznie się zrelaksować w towarzystwie przemiłej Pani Karoliny, z którą bardzo chętnie umówię się ponownie - chociażby na kawę :)

Opinia Agaty - redaktorki działu Fitness&Dieta:

Po wejściu do salonu, zaskoczyło mnie jego piękne wnętrze oraz przemiły personel. Na początku otrzymałam wszelkie informacje dotyczące przeprowadzania zabiegu oraz wytyczne odnośnie pielęgnacji skóry i całego ciała po nim. Dodatkowo zmierzono mi obwód ud, z których to cellulitu postanowiłam się pozbyć.

Jeśli chodzi o sam zabieg, nie jest on ani trochę bolesny. Powiedziałabym nawet, że bardzo przyjemny, bowiem po całym dniu pracy - przez godzinę - człowiek ma możliwość nic-nie-robienia. A w rzeczywistości jednak coś robi - robi coś dla swojego ciała. I to jest piękne :)

W moim przypadku sam zabieg nie wchodził w grę, bowiem moja motywacja do utraty wagi jest zbyt wysoka. Postanowiłam więc połączyć zabiegi z dietą 1200 kcal i regularnymi treningami na siłowni. Efekt? Moje uda straciły 4 cm w obwodzie, skóra stała się zdecydowanie jędrniejsza i gładsza, a ja przynajmniej raz w tygodniu po pracy miałam możliwość godzinnego, totalnego relaksu :)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
W warszwskim Profemedzie można wykonać teraz zabieg za połowę ceny w godzinach 9-15 :) Fajana promocja.
/rok temu
Efekty są super - robiłam w zeszłym roku zabiegi na uda. Niedługo wybieram się na urlop i żeby wyglądać dobrze w bikini postanowiłam zrobić sobie dodatkowy zabieg, ale jakie moje było zdziwienie jak okazało się, że w Profemedzie w Wawie mają akurat urodzinową promocję -50% między innymi na ten zabieg, no to nie ma co czekać, tylko trzeba korzystać.
/rok temu
Świetny zabieg ,polecam - jestem po 3 zabiegach, mam gładką skórę, bez pomarańczowej skórki (wreszcie!!). W tym roku bikini włożę bez stresu :-)
POKAŻ KOMENTARZE (2)