POLECAMY

Program 3 - opis

Zobacz program ułożony z myślą o szczupłej osobie, której problemem jest wystający brzuch i tzw. "boczki".
Program 3 - opis fot. Panthermedia
Małgorzata, 29 lat
Problemy: szczupła osoba z nadmiarem tkanki tłuszczowej na bokach
Obszary: brzuch

Opis programu: Kandydatka jest szczupłą osobą, która nie ma nadwagi. Jedynym jej problemem są tzw. boczki, których bardzo trudno pozbyć się za pomocą diety lub ćwiczeń. Dla takiej osoby najlepszym rozwiązaniem jest zabieg Venus Freeze oraz dwa zabiegi Exilis. Oczywiście w połączeniu z umiarkowanym ruchem zaleconym przez trenera personalnego - Norberta.

Venus Freeze to urządzenie, w którym wykorzystano innowacyjną technologię - MP2. Opiera się ona na zastosowaniu fal elektromagnetycznych o wysokich częstotliwościach, które głęboko penetrują kilka warstw skórnych. W efekcie zabieg działa niczym bezinwazyjna lipoliza - napina skórę i wyszczupla.

Exilis to przełomowy system rozpuszczania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Zastosowano tu technologię RID: zespolenie terapii ultradźwiękowej z kontrolowanym spalaniem komórek tłuszczowych poprzez nagrzanie tkanki.

Gdzie: Hi Tech Klinika Medycyny Estetycznej La Perla
CH Panorama
ul. Witosa 31/103b, I piętro
Tel. 022 371 47 06
mail: panorama@la-perla.pl

"Unikalność i rewolucyjne rozwiązania. Zabiegi i sprzęt niedostępne nigdzie indziej. Kadra, od której uczą się specjaliści w całym kraju. Stała opieka lekarska. W naszej klinice kreujemy piękno w naprawdę luksusowych warunkach. A luksus oznacza dla nas także profesjonalizm, na jaki zasługują gwiazdy. Jako jedyni w kraju odmładzamy skórę za pomocą komórek pacjenta. Wykorzystujemy kosmetyczno-medyczną technologię Hi Tech. Jesteśmy generalnym przedstawicielem Złotych Nici na Polskę. Oferujemy szerokie spektrum zabiegów Anti Aging. Od botoxu i powiększania ust, przez peelingi lekarskie i volumę. Specjalizujemy się też m.in. w odchudzaniu i liftingach."


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)