POLECAMY

Program 2 - opis

Strategia dostosowana do wymodelowania masywnych nóg.
Program 2 - opis
Magda, 24 lata
Problemy: tkanka tłuszczowa, cellulit
Obszary: łydki, uda

Opis programu: Celem działań jest wymodelowanie i wyszczuplenie masywnych łydek i nóg. Zabiegi, które najlepiej sprawdzą się w tym przypadku, to Icoone i LipoShock. Uczestniczka będzie uczęszczała na nie 2 razy w tygodniu. Ponadto dwa razy w tygodniu spotka się z trenerem personalnym - Norbertem.

Icoone to najnowsza technologia, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Zabieg likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Można nim wykonywać zabieg za pomocą jednej lub dwóch głowic.

Liposhock - metoda, która bezinwazyjnie likwiduje tkankę tłuszczową. Wykorzystano tu dwa rodzaje fal: dźwiękowe (tzw. Shockwave) i ultradźwiękowe.

Gdzie: Hi Tech Klinika Medycyny Estetycznej La Perla
CH Panorama
ul. Witosa 31/103b, I piętro
Tel. 022 371 47 06
mail: panorama@la-perla.pl

"Unikalność i rewolucyjne rozwiązania. Zabiegi i sprzęt niedostępne nigdzie indziej. Kadra, od której uczą się specjaliści w całym kraju. Stała opieka lekarska. W naszej klinice kreujemy piękno w naprawdę luksusowych warunkach. A luksus oznacza dla nas także profesjonalizm, na jaki zasługują gwiazdy. Jako jedyni w kraju odmładzamy skórę za pomocą komórek pacjenta. Wykorzystujemy kosmetyczno-medyczną technologię Hi Tech. Jesteśmy generalnym przedstawicielem Złotych Nici na Polskę. Oferujemy szerokie spektrum zabiegów Anti Aging. Od botoxu i powiększania ust, przez peelingi lekarskie i volumę. Specjalizujemy się też m.in. w odchudzaniu i liftingach."
 
lub

Hi Tech Klinika La Perla

ul. Wilcza 22a,
00-544 Warszawa
Tel. 022 625 70 00
mail: wilcza@la-perla.pl

"Uznanie mediów i doświadczenie poparte 10-letnią tradycją. Najnowszy sprzęt kosmetyczny i kompetentny personel. Innowacyjność i najwyższe standardy jakości. Zaufanie gwiazd, które korzystają z naszych usług. Hi Tech Klinika La Perla to enklawa piękna, w której każdy czuje się wyjątkowo. Pracujemy w kosmetyczno-medycznej technologii Hi Tech. Oferujemy szeroką gamę zabiegów odmładzających. Specjalizujemy się m.in. w odchudzaniu, zwalczaniu cellulitu i ujędrnianiu luźnej skóry. Wykonujemy też liftingi skóry twarzy, szyi i dekoltu. Kreujemy piękno."


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)