POLECAMY

Program 1 - opis

Oto program, który ma na celu zlikwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów.
Program 1 - opis fot. Panthermedia
Barbara, 30 lat
Problemy: tkanka tłuszczowa, cellulit, rozstępy
Obszary: uda, brzuch, łydki


Opis programu: Główną rolę odgrywały będą tu zabiegi, które mają na celu rozbicie i zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie widoczności cellulitu. Dlatego uczestniczka akcji dwa razy w tygodniu będzie chodziła do Hi Tech Medical Spa La Perla na skoncentrowany zabieg endermologii. Ponadto podda się serii zabiegów Bella Contour i Smooth Shapes. Dodatkowo czeka ją spotkanie z dietetykiem-coachem, a 2 razy w tygodniu będzie miała spotkania z trenerem Norbertem. Pod koniec kuracji zaplanowany jest zabieg Bi-One, który niweluje rozstępu.

Endermologia działa skórną i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Zabieg jest polecany szczególnie osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz z cellulitem.

Bella Contour opiera się na technologii rezonansu ultradźwiękowego. Daje znakomite efekty w obniżeniu ciśnienia wywieranego na kapilary, co zwiększa naturalne działanie osmotyczne krwi i transport tlenu. Zabieg redukuje obwód ciała oraz usuwa tkankę tłuszczową i cellulit.

Smooth Shapes skutecznie walczy z cellulitem poprzez zastosowanie technologii Photomology, czyli połączenie lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami i próżni.

Bi-One to nowoczesne urządzenie wspomagające likwidację rozstępów. Zabieg wykonany nim pobudza produkcję kolagenu i elastyny, poprawia cyrkulację krwi, aktywuje proces przenoszenia tlenu, przez co skóra właściwa staje się bardziej zwarta, gęsta i napięta. Poprawia się także jej koloryt. Rozstępy nie tylko ulegają spłyceniu, ale też przybierają ten sam odcień co otaczająca skóra, stając się niewidoczne.

Gdzie: Hi Tech Medical Spa La Perla
ul. Bitwy pod Rokitną 1
01-506 Warszawa
Tel. 022 639 45 65
mail: spa@la-perla.pl

"Atmosfera luksusu i relaksu. Byliśmy pierwszym Hi Tech Medical Spa w Polsce. I od razu zyskaliśmy zaufanie gwiazd. Zapewniamy im poczucie komfortu i ekskluzywności. Profesjonalizm i właściwą opiekę medyczną. Pracujemy na najnowszej aparaturze kosmetologicznej Hi Tech. Wykonujemy m.in. termoliftingi twarzy i ciała, zabiegi zwalczające cellulit oraz zabiegi odmładzające. Oferujemy rytuały wellness z czterech stron świata i gamę zabiegów medycyny estetycznej. Do dyspozycji klientów mamy siłownię i basen, a także m.in. dietetyka, osobistego trenera i stylistę. Potrzeby piękna traktujemy holistycznie."


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Mój ostatni przedmówca trafił w setkę! Zgadzam się ze wszystkim co powyżej.