Mężczyzna z brodą fot. Materiały prasowe

Produkty Braun dla mężczyzn - najlepszy prezent na Dzień Chłopaka

Mamy dla ciebie propozycję prezentu na Dzień Chłopaka, która na pewno przypadnie twojemu facetowi do gustu! Sprawdź o co chodzi!
Agata Bernaciak / 28.09.2018 15:11
Mężczyzna z brodą fot. Materiały prasowe

Mężczyźni zazwyczaj nie są wybredni jeśli chodzi o dobór kosmetyków i urządzeń do pielęgnacji, jednak najczęściej skłaniają się w stronę solidnych, dobrze wykonanych produktów, w 100% spełniających swoje funkcje. Nie bez znaczenie pozostaje także kwestia oszczędności czasu.Skuteczna i delikatna dla skóry golarka, czy wielofunkcyjny zestaw do stylizacji zarostu, dzięki którym Twój partner szybko i sprawnie przygotuje się do porannego wyjścia, to idealne pomysły na prezent z okazji Dnia Chłopaka.

Trymer do zarostu i włosów Braun BT 3040

Nowy trymer do zarostu i włosów Braun BT 3040 zapewnia maksymalną precyzję, dając pełną swobodę kreowania indywidualnego stylu. Aż 39 różnych ustawień długości w odstępach co 0,5 mm pozwoli na stworzenie stylizacji z największą precyzją. Trymer został wyposażony w nietępiące się ostrza, dzięki którym nawet bardzo grube włosy dadzą się z łatwością przycinać. To idealny model do codziennego korzystania. Trymer jest w 100% wodoodporny, dlatego nadaje się do czyszczenia pod bieżącą wodą. Ten model posiada wyświetlacz LED, który informuje o stanie naładowania baterii. Cena sugerowana: 239 zł  

Golarka Braun Series 3 ProSkin z technologią MicroComb

Golarka Braun Series 3 ProSkin z technologią MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów dzięki czemu przyspiesza golenie. Urządzenie zostało wyposażone w głowicę 3-Flex składającą się z trzech elementów tnących: środkowego trymera i dwóch folii SensoFoil poruszających się niezależnie od siebie. Z tyłu golarki znajduje się dodatkowy, szeroki trymer. W zestawie znajduje się także baza czyszcząco-ładująca wykorzystującą roztwór na bazie alkoholu, dzięki której golarka będzie zawsze gotowa do użytku. Cena sugerowana: 499 zł

Wielofunkcyjny zestaw 9w1 do precyzyjnej stylizacji całego ciała Braun MGK3080

Wielofunkcyjny zestaw 9w1 do precyzyjnej stylizacji całego ciała Braun MGK3080 to kompleksowe urządzenie do zadań specjalnych. Dzięki inteligentnym nasadkom mężczyzna  z łatwością użyje go do stylizacji brody, strzyżenia włosów, pielęgnacji ciała czy przycinania włosów w uszach i nosie. Urządzenie jest  w 100% wodoodporne, nadaje się więc do stosowania na mokro i na sucho. Cena sugerowana: 319 zł   Golarka Braun Series 5 z technologią  Skin-Sensitive, która została oparta na mechanizmie AutoSens, do tej pory dostępnym wyłącznie w najwyższych modelach golarek Braun oraz elastycznej,  8-kierunkowej głowicy. Urządzenie na bieżąco analizuje gęstość zarostu i na tej podstawie dostosowuje moc działania aż 13 razy na sekundę. Wybrane modele golarek Braun Series 5 dostępne są w zestawie z bazą czyszcząco-ładująca Clean&Charge. Modele z serii 5 są dostępne w 2 wariantach kolorystycznych: klasycznej czerni i czerni wzbogaconej niebieskimi akcentami. Cena sugerowana w zależności od modelu: 699zł - 999zł.