POLECAMY

PRINCESS® - pytania od pacjentów

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania pacjentów stosujących terapię wypełniaczami PRINCESS.
PRINCESS® - pytania od pacjentów
Co odróżnia Princess od innych wypełniaczy?
Wypełniacz Princess jest wyjątkowo czysty i bezpieczny. Jako jedyny produkt wykorzystujący metodę S.M.A.R.T. pozwala rzeźbić twarz z wyjątkową precyzją, nadając jej młodszy i świeższy wygląd.

Czym jest kwas hialuronowy?
To główny składnik produktów Princess. Jest też obecny w ludzkim ciele, lecz po ukończeniu 30. roku życia zaczynamy go tracić – dlatego też skóra wiotczeje. Dzięki niemu produkty Princess  odświeżają i uelastyczniają skórę.

Co to jest synergia wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego i S.M.A.R.T.?
Podczas procesu S.M.A.R.T. długie łańcuchy kwasu hialuronowego są starannie układane w szeregu, dzięki czemu ich gęsta struktura jest wyjątkowo mocna i elastyczna. Razem są silniejsze i bardziej efektywne, co z kolei zwiększa ich właściwości  ujędrniające. Dlatego Twoja skóra wygląda naprawdę naturalnie!

Czy kuracja produktami Princess jest bolesna?
Kuracja jest prawie całkowicie bezbolesna, zwłaszcza jeśli zastosuje się krem znieczulający.

Jak długo trwa jeden zabieg?
Jeden zabieg trwa około 30 minut.

Jak długo utrzymują się efekty kuracji?
Efekty nie są permanentne, ale mogą się utrzymywać do roku, zależnie od rodzaju skóry i kuracji.

Jakie jest ryzyko używania produktów Princess?
Produkty serii Princess należą do najbezpieczniejszych na rynku dzięki najmniejszej zawartości czynnika wiążącego krzyżowo. Spełniają one najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Dzięki trzem dekadom doświadczenia w produkcji kwasu hialuronowego w naszej fabryce w Wiedniu, możemy zagwarantować całkowicie bezpieczne efekty.

Co to jest mezoterapia?
To popularny zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Mezoterapia stosuje serię iniekcji kwasu hialuronowego stabilizowanego gliceryną, który głęboko nawilża i rozświetla skórę, sprawiając że wygląda ona młodziej i zdrowiej. Kuracja jest zarówno szybka, jak  tania. Poza tym jest też całkowicie bezpieczna. By zapewnić widoczne i długotrwałe efekty, należy powtarzać zabiegi co najmniej pięć razy w roku.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Produkty Princess są wyjątkowo bezpieczne. Zwłaszcza mezoterapia może być ustosowana nawet tuż przed lub po opalaniu. By uniknąć niepotrzebnych komplikacji, warto skonsultować się z lekarzem.

Czy zabiegi Princess są drogie?
Są dużo tańsze niż chirurgia plastyczna...

Czy mój chłopak może używać produktów Princess?
Oczywiście. Mamy szeroki asortyment produktów, które zamienią go w prawdziwego księcia z bajki.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)