Princess Academy - prezentacja zabiegów mezoterapia i peeling chemiczny

Obejrzyj relację z kameralnego spotkania z pokazem zabiegów mezoterapii i innowacyjnego peelingu chemicznego
01.02.2013 02:37
26 marca w gabinecie medycyny estetycznej Princess Academy spotkaliśmy się w kameralnym gronie z załogą gabinetu oraz ambasadorkami miejsca, by dowiedzieć się, jakie zabiegi są polecane, by pomóc skórze w regeneracji po długiej i trudnej zimie.

Na spotkaniu rozmawialiśmy m. in. o najnowszych zabiegach kosmetycznych, poprawiających witalność skóry, jak np. „Spheropeel” i „Prowave Ice”, a także o mezokoktailach „Light Eyes” i „Princess Rich”, wypełniaczach „Princess Filler” i „Princess Volume” oraz najnowszych niciach liftingujących „First Lift” wykonanych z PDO. Czas ten umilił kieliszek szampana i inne przysmaki.

Kosmetolog Karolina Basiewicz przeprowadziła na ochotniczce „Spheropeel” – innowacyjne połączenie radiofrekwencji z wprowadzeniem peelingu chemicznego, dzięki czemu osiągnięty zostaje rewelacyjny efekt już po pierwszym zabiegu. Dr Izabela Lenartowicz wykonała mezoterapię innowacyjnym koktailem „Light Eyes”, wskazanym przy obrzękach powiek, ciemnych cieniach pod oczami i do korekcji cienkich zmarszczek. Nad wszystkim czuwała Katarzyna Potocka – kierownik estetyki CROMA.

Spotkaniu patronowały ambasadorki Princess Academy, Agnieszka Szulim i Paulina Smaszcz-Kurzajewska, które korzystają z zabiegów i podzieliły się swoimi wrażeniami, a także opowiedziały o efektach, jakie osiągnęły dzięki nim. Agnieszka Szulim poleciła kosmetyczny zabieg liftingujący „Prowave Ice”, łączący radiofrekwencję z krioterapią oraz „Proshock Ice” – zabieg na ciało o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała zaś o zabiegu wypełnienia skroni przy pomocy hialuronowego wypełniacza „Princess Volume”.