akcja, odsłoń ciało fot. materiały prasowe

Poznajcie Gosię

Jej głównym problemem są tzw. "boczki". Eksperci w kliniki La Perla ułożyli dla niej program 3.
/ 20.05.2011 14:16
akcja, odsłoń ciało fot. materiały prasowe
Moim celem jest zlikwidowanie tkanki tłuszczowej na brzuchu. Rezultaty mają być widoczne w ciągu ośmiu tygodni.

Jestem szczupłą osobą, ale niestety głównym problemem u mnie są tzw. boczki i wystający brzuch, które zawsze muszę ukrywać pod szerokimi tunikami. Nie mogłam tego zlikwidować ćwiczeniami, a dieta w moim przypadku jest niepotrzebna, dlatego tak bardzo liczę na pomoc specjalistów z Kliniki La Perla.

Aby uzyskać zamierzone efekty, do moich potrzeb został dobrany odpowiedni program zabiegów: Venus Freeze i Exilis oraz indywidualny program ćwiczeń z trenerem.

Exilis jest nowością w usuwaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki za pomocą ultradźwięków. Zabieg podobno jest bezbolesny i w szybki sposób poprawia sprężystość i napięcie skóry. Z kolei zabieg Venus Freeze polega na bezinwazyjnej lipolizie, czyli rozkładzie trójglicerydów w tkance tłuszczowej, która ma na celu poprawę elastyczności, napięcia i konsystencji skóry. Venus Freeze pozwala w widoczny sposób kształtować obwód poddawanych zabiegowi części ciała, w moim przypadku brzucha. Efekty mają być widoczne natychmiastowo, na co z utęsknieniem czekam.

Już nie mogę doczekać się tego wszystkiego, a najbardziej rezultatów :)SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)