Powiększanie ust - medycyna estetyczna

Restylane - powiększanie ust W zachodnich filmach często oglądamy piękne modelki o nieprzeciętnej urodzie z pięknie ukształtowanymi, dużymi ustami. Duże usta pociągają zresztą nie tylko panów - panie też często lubią mężczyzn z dobrze ukształtowanymi wargami.
Restylane - powiększanie ust
W zachodnich filmach często oglądamy piękne modelki o nieprzeciętnej urodzie z pięknie ukształtowanymi, dużymi ustami. Duże usta pociągają zresztą nie tylko panów - panie też często lubią mężczyzn z dobrze ukształtowanymi wargami.
Nie jest więc dziwnym, że powiększanie ust szybko stało się dostępne nie tylko dla elit, ale też "zwykłych zjadaczy chleba". Co więcej, dziś zabieg ten nie wymaga długich przygotowań i hospitalizacji - można go przeprowadzić w ciągu kilku godzin uzyskując szybki i trwały efekt.
Co go powoduje? Wspomniany wcześniej restylane - czyli kwas hialuronowy. Substancja ta znajduje się w naszej skórze - tak więc restylane jest w zasadzie środkiem naturalnym dla naszego ciała.
Już po 1-2 dniach uzyskujemy pożądany efekt, bez widocznych śladów zabiegu. Restylane będzie powolnie wchłaniane przez organizm, tak więc efekt będzie się utrzymywać do ok. 1 roku.
Oczywiście potem zabieg możemy powtórzyć.

Implanty stomatologiczne
Obok medycyny estetycznej na rynku powstała też analogiczna gałąź w stomatologii - stomatologia estetyczna. Opiera się ona o odbudowę utraconych zębów, a więc wstawianie specjalnych implantów, wizualnie w zasadzie nieodróżnialnych od normalnych zębów.
Implanty są wbrew pozorom dość zaawansowaną konstrukcją, stąd też ich wstawianie w odróżnieniu np. od zabiegów powiększania ust jest bardziej czasochłonne i wymagać będzie kilku wizyt w gabinecie stomatologicznym. Jednakże uzupełnienie utraconego zęba, zwłaszcza w przedniej części szczęki jest dla wielu osób bardzo ważne z przyczyn czysto estetycznych, stąd też implantologia bardzo zyskuje na popularności.
Dobrze osadzony implant w zasadzie nie będzie wymagać dalszej uwagi, dobre gabinety specjalizujące się w stomatologii estetycznej często dają nawet 10-letnią gwarancję na swoje implanty.

Podsumowując - rynek usług medycznych nieustannie poszerza ofertę redukując przy tym wymagane zaangażowanie ze strony klienta. To co kiedyś było daleko poza naszym zasięgiem, dziś dostępne jest w gabinecie za rogiem. Korzystajmy więc z dobrodziejstw medycyny i poprawiajmy swoje mankamenty!

Bolesław Prus
źródło: artelis.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
Robię tylko jedną wargę kwasem hialuronowym, bo mam dużą dysproporcję między górną i dolną częścią ust. Dobrze, że medycyna estetyczna nie oznacza tylko tego, że trzeba się kłaść pod nóż :) Powiększanie ust w Team Beauty to dla mnie prawdziwa radość, że mogę wyglądać i czuć się piękna :)
/7 lat temu
taki zabieg kosztuje ok 900 zl, ja zaznaczylam górna wagre, w zasaszie sam kontur w gabinecie Bloom i jestem baaardzo zadowolona
/8 lat temu
Interesuje mnie cena takiego zabiegu ,mam mala gorna warge ust i rozgladam sie za tanim powiekszeniem tej wargi ,narazie maluje i nie widac az tak ale jak jestem bez szminki to gorzej wyhlada.... Boje sie tez ze jak zrobia mi to tanio to nie zrobia tego profesjonaline i bede miala jeszcze gorsze usta... Nie chce miec ust jak Brangelina Jole tylko ta jedna warge zeby moje usta byly symetryczne-wygladaja ja meskie :( POMOCYYY
POKAŻ KOMENTARZE (2)