POLECAMY

Poświęć skórze 10 minut każdego dnia

Jak często zdarza się nam, że przed ważną okazją w pośpiechu próbujemy przywrócić skórze zdrowy i piękny wygląd?
Poświęć skórze 10 minut każdego dnia
Brak czasu, codzienna gonitwa sprawiają, że przypominamy sobie o pielęgnacji okazjonalnie. Tymczasem powinna być ona naturalną czynnością.

Dove przypomina o klasycznych kosmetykach sprawdzonych przez pokolenia kobiet na całym świecie oraz proponuje system pielęgnacji skóry, w którym najważniejsze są dwie zasady: regularność oraz kompleksowość.

Pielęgnacja ciała, podobnie jak mycie zębów, powinna być nawykiem każdej, nawet najbardziej zabieganej kobiety. Regularność ma dużą zaletę - pozwala zaoszczędzić czas. „Znacznie wygodniej jest poświęcić 10 minut każdego dnia, niż po latach spędzać godziny, usiłując przywrócić skórze jej dawny blask” – mówi dr Monika Serafin, dermatolog, ekspert marki Dove. Regularnie pielęgnowana skóra nie tylko lepiej wygląda, ale i zyskuje odporność na czynniki zewnętrzne.

Ważną zasadą pielęgnacji skóry jest kompleksowość – stosowanie zestawu kosmetyków: Pielęgnujący żel pod prysznic Dove oraz Nawilżający balsam do ciała Dove do skóry normalnej lub Odżywcze mleczko do ciała Dove do skóry suchej - to kosmetyki, które wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu zwiększa się ich skuteczność.

Pielęgnujący żel pod prysznic Dove nie tylko oczyszcza, ale także jest łagodny dla skóry. Dzięki unikalnej kompozycji składników nawilżających pielęgnuje i odżywia już podczas mycia. Pozostawia skórę w równowadze wodno-lipidowej, która zapewnia jej prawidłową zawartość wody i ochronę przed czynnikami podrażniającymi oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Pielęgnacja skóry, to w dużej mierze nawilżanie, dlatego po kąpieli na przygotowane, oczyszczone ciało trzeba nałożyć balsam do skóry normalnej, lub mleczko do ciała do skóry suchej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)