prezent dla mężczyzny fot. Adobe Stock

Pomysł na praktyczny prezent od Braun

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla bliskich to z roku na rok coraz większe wyzwanie. Wybór jest niemal nieograniczony, dlatego nasze decyzje powinny być dobrze przemyślane. Zacznijmy poszukiwania już teraz by uniknąć przedświątecznej gorączki, która przysporzy nam dodatkowego stresu.
Redaktorki Polki.pl / 17.12.2020 16:57
prezent dla mężczyzny fot. Adobe Stock

O upominkach myślmy w dłuższej perspektywie. Starajmy się wybierać te, które pozostaną z naszymi najbliższymi przez długie lata i będą im o nas przypominały. W tym roku marka Braun uzupełniła swoje portfolio o urządzenia, których design jak i poziom zaawansowania technologicznego stoją na najwyższym poziomie. Warto pomyśleć o nich w kontekście zbliżających się Świąt.

Pomysły na prezent dla Niej

Miłośniczki technologii oraz nowości beauty docenią Braun Silk-épil 9 Flex. Jest to pierwszy na świecie depilator mechaniczny z w pełni elastyczną głowicą, bez problemu utrzymującą kontakt ze skórą i płynnie dopasowującą się do konturów ciała. Idealnie sprawdzi się dla kobiety, która oprócz walorów użytkowych, ceni także elegancki design. W zestawie znajdują się wymienne nasadki. Pozwolą one jednym ruchem zmienić depilator np. w szczoteczkę peeligującą.

W wybranych zestawach wraz z depilatorem znajdziemy urządzenie do pielęgnacji twarzy Braun FaceSpa. Całość idealnie nadają się do spakowania w podróż dzięki dołączonemu, eleganckiemu etui.

Cena sugerowana: 999 zł

Braun Silk-épil 9 Flex

Braun Silk-expert Pro 5 to absolutnie bezpieczne urządzenie do depilacji IPL twarzy i ciała wyposażone w rewolucyjną technologię SensoAdapt™, która sama dostosowuje moc impulsu świetlnego do kolorytu skóry. W zestawie znajdziemy precyzyjną nasadkę przeznaczoną do depilacji mniejszych obszarów ciała. Urządzenie jest bardzo wydajne – zapewnia aż 400 000 błysków, co odpowiada zabiegom na całe ciało przez 22 lata. Ten depilator IPL docenią szczególnie kobiety, które ze względu na brak czasu zabiegi pielęgnacyjne wolą wykonywać w domu.

Cena sugerowana w zależności od modelu: od 1859 do 1999 złotych

Braun Silk-expert Pro 5

Pomysły na prezent dla Niego:

Nowa golarka Braun Series 7 to propozycja wprost skrojona dla miłośnika gadżetów. Ten model został wyposażony
w  rewolucyjną, w pełni elastyczną głowicę 360° Flex. Głowica dostosowuje się do konturów twarzy i szyi, zapewniając stały kontakt ze skórą. Mężczyzna, który codziennie goli się na gładko z pewnością doceni prezent, który usprawni jego codzienność i zaoszczędzi czas. A jeśli za parę lat zdecyduje się na zapuszczanie zarostu, wówczas za pomocą jednego, szybkiego ruchu i dostępnych nasadek EasyClick, zmieni golarkę w trymer do stylizacji zarostu.

Cena sugerowana: od 999 zł do 1239 zł

Braun Series 7

Braun MGK 7220 to kolejny wielozadaniowy prezent, dzięki któremu mężczyzna wykona szereg zabiegów pielęgnacyjnych, począwszy od stylizacji zarostu, po usuwanie  niechcianych włosków z nosa czy uszu. Urządzenie 10w1 sprawdzi się w przypadku każdego minimalisty, który nie lubi mnożyć urządzeń w swojej łazience. Urządzenie jest wodoodporne, dlatego każdy
z zabiegów może być wykonywany zarówno na sucho jak i pod prysznicem czy w wannie.

Cena sugerowana: 369 zł

Braun MGK 7220

Series 9 to od lat flagowy model golarki w portfolio Braun. To propozycja dla mężczyzn, którzy w życiu cenią sobie prestiż, dobry design i najwyższą jakość. Głowica golarki porusza się w 10 kierunkach z możliwością jej zblokowania. Składa się z 5 elementów golących, w tym pokrytego tytanem trymera. Każdy z modeli Series 9 wyposażony jest w bazę czyszcząco-ładującą.

Cena sugerowana: 1899 zł

Braun Series 9

Tagi: Braun