Piękne ciało w karnawale

Mamy karnawał – okres zabaw, przyjęć i bali. Chcemy wyglądać pięknie. Wszyscy – nie tylko panie w szykownych sukienkach, które tu i ówdzie odkrywają ciało, ale i panowie, którzy coraz więcej poświęcają uwagi swojemu wyglądowi. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej każdy może uzyskać zadbaną i gładką skórę – teraz w Centrum Medycznym LIM w Warszawie do 5 lutego zabiegi mezoterapii i kwasem hialuronowym są aż o 30% tańsze.
/ 02.02.2008 00:30
Mamy karnawał – okres zabaw, przyjęć i bali. Chcemy wyglądać pięknie. Wszyscy – nie tylko panie w szykownych sukienkach, które tu i ówdzie odkrywają ciało, ale i panowie, którzy coraz więcej poświęcają uwagi swojemu wyglądowi. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej każdy może uzyskać zadbaną i gładką skórę – teraz w Centrum Medycznym LIM w Warszawie do 5 lutego zabiegi mezoterapii i kwasem hialuronowym są aż o 30% tańsze.

W Centrum Medycznym LIM kwas hialuronowy wykorzystywany jest głównie do wygładzania zmarszczek m.in. bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek okolicy oczu, międzybrwiowych oraz modelowania owalu twarzy, konturów ust, opadniętych kącików. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszej skórze. Wiąże wodę, dzięki czemu utrzymuje się prawidłowe nawodnienie tkanek. Stosowane w Centrum Medycznym LIM preparaty wypełniające zmarszczki kwasem hialuronowym mają postać plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry daje bardzo naturalne efekty. Zwiększa on objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Pierwsze rezultaty są widoczne natychmiast, a sam zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego.

Wykonywana w Centrum Medycznym LIM mezoterapia polega na płytkim wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego. W ten sposób jest ona nawilżana od wewnątrz przez co staje się bardziej elastyczna i jędrna. Zabieg ten zalecany jest osobom o suchej, zmęczonej i wiotkiej skórze, a także takiej z pierwszymi oznakami starzenia. Rewitalizuje skórę, nawilża i nadaje jej blasku, zapobiega zmarszczkom, poprawia wygląd twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, ud i grzbietów dłoni.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są aktywne choroby wirusowe i bakteryjne skóry, ciąża, okres laktacji, zażywnie leków rozrzedzających krew (ułatwiają tworzenie się siniaczków).
W Centrum Medycznym LIM do zabiegów mezoterapii i kwasem hialuronowym wykorzystywane są m.in. innowacyjne preparaty z laboratoriów Anteis - Fortélis Extra, gama Esthélis oraz Mesolis.
30% zniżka na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej obowiązuje w przychodniach Centrum Medycznego LIM w Warszawie:
  • ul. 17 stycznia 49
  • Al. Jerozolimskie 65/79
  • ul. Domaniewska 41
Dodatkowe informacje o produktach stosowanych w Centrum Medycznym LIM
Fortélis to absolutna innowacja w dziedzinie medycyny estetycznej. Preparat jest wchłanianym implantem otrzymywanym podczas biofermentacji kwasu hialuronowego, który nadaje skórze elastyczność oraz tam, gdzie jest to konieczne zwiększa jej objętość. Doskonale rozwiązuje problem głębokich bruzd i zagłębień skóry twarzy. Pomaga w modelowaniu konturów twarzy i powiększaniu objętości ust.
Zabiegi z użyciem preparatu Esthélis polegają na zastosowaniu gamy wysoce usieciowanych żeli, które mogą być wstrzykiwane w wierzchnią warstwę skóry. Dzięki temu zabiegi są jeszcze bardziej naturalne, skuteczne i długotrwałe, przy zastosowaniu mniejszej ilości preparatu.
Z kolei Mesolis to gama gotowych produktów w strzykawkach wykorzystywanych do rewitalizacji skóry. Produkty wytwarzane są z roztworu hialuronianu sodu. Hydrożel Mesolis+ zawiera glicerol, który intensywnie nawilża, nawadnia i odmładza skórę właściwą. Oba preparaty rewitalizują skórę, zapobiegają zmarszczkom i idealnie spełniają swoją rolę podczas zabiegów poprawiających wygląd twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, ud i grzbietów dłoni.
Kuracje preparatami Mesolis rozpoczyna się od trzech sesji wstępnych, co 2-3 tygodnie, a następne sesje przeprowadzane są na ogół co 6 miesięcy. Mesolis o umiarkowanym stężeniu zapewnia jakość leczenia dla pacjentów, którzy chcą nawilżyć swoją skórę i odnowić blask cery.

Więcej informacji udziela:
Multi Communications dla Centrum Medycznego LIM

Informacje o Centrum Medycznym LIM
Centrum Medyczne LIM powstało w 1991 stając się pierwszą w kraju niepubliczną placówką medyczną, oferującą usługi medyczne zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Centrum Medyczne LIM posiada 14 własnych przychodni, które mieszczą się w Warszawie (8), Wrocławiu (2, wkrótce otwarcie 3), Poznaniu (1), Krakowie (2) oraz Łodzi (1). Spółka zatrudnia ponad 1000 lekarzy w całej Polsce i współpracuje z ponad 300 partnerami medycznymi na terenie kraju, także ze szpitalami i placówkami rehabilitacyjnymi.
Centrum Medyczne LIM posiada certyfikaty: jakości ISO 9001:2000, w zakresie ochrony środowiska (ISO 14001:2004) oraz BHP (OHSAS 18001:1999). Uzyskując certyfikaty spółka wdrożyła model zintegrowanego systemu zarządzania. W 2006 roku oferta opieki abonamentowej Centrum Medycznego LIM zajęła pierwsze miejsce w kategorii Opieka Medyczna w rankingu Gazety Finansowej na Najlepszy Produkt dla MSP.

Zapraszamy na stronę www.cmlim.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/31.12.2010 12:20
Polecam wspomniane w artykule preparaty firmy Anteis. Mam wstrzyknięty Fortelis na czole do głębokiej bruzdy. Pięknie mi się ona wygładziła. Nie mam uczucia pełności, czy też że coś mam wstrzyknięte. To są naprawdę niewielkie ilości. Sam zabieg był bezbolesny i w bardzo miłej atmosferze. Warto się poświecić czasem, by wyglądać ładniej, młodziej i czuć się lepiej.