Piękne ciało w karnawale

Mamy karnawał – okres zabaw, przyjęć i bali. Chcemy wyglądać pięknie. Wszyscy – nie tylko panie w szykownych sukienkach, które tu i ówdzie odkrywają ciało, ale i panowie, którzy coraz więcej poświęcają uwagi swojemu wyglądowi. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej każdy może uzyskać zadbaną i gładką skórę – teraz w Centrum Medycznym LIM w Warszawie do 5 lutego zabiegi mezoterapii i kwasem hialuronowym są aż o 30% tańsze.
/ 02.02.2008 00:30
Mamy karnawał – okres zabaw, przyjęć i bali. Chcemy wyglądać pięknie. Wszyscy – nie tylko panie w szykownych sukienkach, które tu i ówdzie odkrywają ciało, ale i panowie, którzy coraz więcej poświęcają uwagi swojemu wyglądowi. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej każdy może uzyskać zadbaną i gładką skórę – teraz w Centrum Medycznym LIM w Warszawie do 5 lutego zabiegi mezoterapii i kwasem hialuronowym są aż o 30% tańsze.

W Centrum Medycznym LIM kwas hialuronowy wykorzystywany jest głównie do wygładzania zmarszczek m.in. bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek okolicy oczu, międzybrwiowych oraz modelowania owalu twarzy, konturów ust, opadniętych kącików. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszej skórze. Wiąże wodę, dzięki czemu utrzymuje się prawidłowe nawodnienie tkanek. Stosowane w Centrum Medycznym LIM preparaty wypełniające zmarszczki kwasem hialuronowym mają postać plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry daje bardzo naturalne efekty. Zwiększa on objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Pierwsze rezultaty są widoczne natychmiast, a sam zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego.

Wykonywana w Centrum Medycznym LIM mezoterapia polega na płytkim wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego. W ten sposób jest ona nawilżana od wewnątrz przez co staje się bardziej elastyczna i jędrna. Zabieg ten zalecany jest osobom o suchej, zmęczonej i wiotkiej skórze, a także takiej z pierwszymi oznakami starzenia. Rewitalizuje skórę, nawilża i nadaje jej blasku, zapobiega zmarszczkom, poprawia wygląd twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, ud i grzbietów dłoni.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są aktywne choroby wirusowe i bakteryjne skóry, ciąża, okres laktacji, zażywnie leków rozrzedzających krew (ułatwiają tworzenie się siniaczków).
W Centrum Medycznym LIM do zabiegów mezoterapii i kwasem hialuronowym wykorzystywane są m.in. innowacyjne preparaty z laboratoriów Anteis - Fortélis Extra, gama Esthélis oraz Mesolis.
30% zniżka na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej obowiązuje w przychodniach Centrum Medycznego LIM w Warszawie:
  • ul. 17 stycznia 49
  • Al. Jerozolimskie 65/79
  • ul. Domaniewska 41
Dodatkowe informacje o produktach stosowanych w Centrum Medycznym LIM
Fortélis to absolutna innowacja w dziedzinie medycyny estetycznej. Preparat jest wchłanianym implantem otrzymywanym podczas biofermentacji kwasu hialuronowego, który nadaje skórze elastyczność oraz tam, gdzie jest to konieczne zwiększa jej objętość. Doskonale rozwiązuje problem głębokich bruzd i zagłębień skóry twarzy. Pomaga w modelowaniu konturów twarzy i powiększaniu objętości ust.
Zabiegi z użyciem preparatu Esthélis polegają na zastosowaniu gamy wysoce usieciowanych żeli, które mogą być wstrzykiwane w wierzchnią warstwę skóry. Dzięki temu zabiegi są jeszcze bardziej naturalne, skuteczne i długotrwałe, przy zastosowaniu mniejszej ilości preparatu.
Z kolei Mesolis to gama gotowych produktów w strzykawkach wykorzystywanych do rewitalizacji skóry. Produkty wytwarzane są z roztworu hialuronianu sodu. Hydrożel Mesolis+ zawiera glicerol, który intensywnie nawilża, nawadnia i odmładza skórę właściwą. Oba preparaty rewitalizują skórę, zapobiegają zmarszczkom i idealnie spełniają swoją rolę podczas zabiegów poprawiających wygląd twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, ud i grzbietów dłoni.
Kuracje preparatami Mesolis rozpoczyna się od trzech sesji wstępnych, co 2-3 tygodnie, a następne sesje przeprowadzane są na ogół co 6 miesięcy. Mesolis o umiarkowanym stężeniu zapewnia jakość leczenia dla pacjentów, którzy chcą nawilżyć swoją skórę i odnowić blask cery.

Więcej informacji udziela:
Multi Communications dla Centrum Medycznego LIM

Informacje o Centrum Medycznym LIM
Centrum Medyczne LIM powstało w 1991 stając się pierwszą w kraju niepubliczną placówką medyczną, oferującą usługi medyczne zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Centrum Medyczne LIM posiada 14 własnych przychodni, które mieszczą się w Warszawie (8), Wrocławiu (2, wkrótce otwarcie 3), Poznaniu (1), Krakowie (2) oraz Łodzi (1). Spółka zatrudnia ponad 1000 lekarzy w całej Polsce i współpracuje z ponad 300 partnerami medycznymi na terenie kraju, także ze szpitalami i placówkami rehabilitacyjnymi.
Centrum Medyczne LIM posiada certyfikaty: jakości ISO 9001:2000, w zakresie ochrony środowiska (ISO 14001:2004) oraz BHP (OHSAS 18001:1999). Uzyskując certyfikaty spółka wdrożyła model zintegrowanego systemu zarządzania. W 2006 roku oferta opieki abonamentowej Centrum Medycznego LIM zajęła pierwsze miejsce w kategorii Opieka Medyczna w rankingu Gazety Finansowej na Najlepszy Produkt dla MSP.

Zapraszamy na stronę www.cmlim.pl