Zabieg/fot. Fotolia fot. Fotolia

Piękna w sylwestra – zabiegi last minute

Podczas nocy sylwestrowej każdy chce wyglądać wyjątkowo. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom medycyny estetycznej możemy poprawić swój wygląd nawet wtedy, gdy wcześniej nie mieliśmy na to czasu. Ekspresowe zabiegi upiększające szybko i skutecznie poprawią naszą cerę, a także pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę.
/ 17.12.2012 11:06
Zabieg/fot. Fotolia fot. Fotolia

Jeśli wcześniej nie było czasu…

Grudzień to czas przyjemności, ale także natłok świątecznych obowiązków, z powodu których przygotowania do sylwestra zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby wyglądać tej nocy wyjątkowo, warto skorzystać z innowacyjnych zabiegów upiększających, które w całkowicie bezpieczny sposób zniwelują niedoskonałości naszego ciała. Co więcej, dadzą natychmiastowe efekty, dzięki czemu na poprawę urody możemy zdecydować się przed samym sylwestrem.

Zacznij od twarzy

Jeśli do wielkiego wyjścia pozostało nam jeszcze trochę czasu, rozpocznijmy od zabiegów pielęgnacyjnych, które możemy wykonać samodzielnie w domu. Specjalne maseczki i peelingi nawilżą skórę twarzy, poprawią kolor oraz rozświetlą ją.

Krótszą drogą do uzyskania pożądanego wyglądu są rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. Poprawiający owal twarzy zabieg Sublime daje natychmiastowe rezultaty, dzięki czemu możemy go wykonać nawet parę godzin przed zabawą sylwestrową „Polega on na przemodelowaniu kolagenu w głębszych warstwach skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii. Unikalna technologia Elos gwarantuje naturalny efekt liftingu już po pierwszym zabiegu”wyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL, specjalizującej się w technikach laserowych z zakresu medycyny estetycznej.

Cały proces nie trwa dłużej niż godzinę i nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jego efekty w postaci wygładzenia oraz poprawy napięcia skóry są natychmiastowe i utrzymują się około 1 tygodnia. Trwały rezultat można natomiast uzyskać po 3-5 zabiegach.

Zobacz też: UltraShape – fale ultradźwiękowe w walce z nadwagą

Ekspresowe modelowanie sylwetki

Czy oprócz poprawy ogólnej kondycji skóry możemy zrobić coś jeszcze, aby idealnie prezentować się w sylwestrowej kreacji? Nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej umożliwiają również skuteczną walkę z niedoskonałościami naszej figury. Jedną z nieinwazyjnych metod usuwania uporczywego tłuszczu jest technologia UltraShape, która niszczy komórki tłuszczowe za pomocą fal ultradźwiękowych. „Ustalona dawka energii dostarczana jest do ściśle określonej przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu, gdzie ultradźwięki generują efekt mechaniczny przerywający błony adipocytów. Obumarłe komórki uwalniane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym”wyjaśnia Urszula Sztwiertnia.

Zabieg trwa od jednej do dwóch godzin i składa się z trzech etapów. Rozpoczyna go masaż, który zwiększa przepływ krwi oraz przygotowuje ciało do aplikacji ultradźwięków. Następnie rozbijana jest tkanka tłuszczowa, po czym wykonuje się masaż wykorzystujący fale radiowe. Technologia UltraShape gwarantuje bezpieczne i bezbolesne modelowanie sylwetki bez skutków ubocznych w postaci zaczerwień czy siniaków. Mniejszy obwód ciała, średnio od 4 do 10 centymetrów, widoczny jest już od 8 dni po wykonaniu zabiegu. Co więcej technologia UltraShape zapewnia długotrwałe skutki oraz zapobiega efektowi jo-jo.

Zobacz też: Jak odmłodzić twarz za pomocą makijażu?

Źródło: Royal Brand PR/mn