POLECAMY

Piękna figura prosto z platformy

Nadchodzące lato, oprócz słońca i truskawek, oznacza walkę ze zbędnymi kilogramami. Niestety, wiele osób nie rozpoczęło jeszcze starań o wymarzoną sylwetkę. Nie znaczy to jednak, że nie będą mogli cieszyć się piękną figurą na plaży – między innymi dla takich osób jak oni stworzona została platforma wyszczuplająca.
Piękna figura prosto z platformy

Wakacyjna gorączka

Lato to pora roku, która najbardziej mobilizuje nas do pracy nad sylwetką. Perspektywa nadmorskich wakacji, podczas których odsłaniamy więcej ciała niż zwykle, każe zwrócić nam uwagę na dodatkowe kilogramy i widoczny cellulit. Jednak nie każdy z nas zdążył odpowiednio wcześnie przygotować się do nadchodzącego lata. Jeżeli zależy nam na czasie i jak najszybciej chcemy uzyskać natychmiastowe efekty, na wprowadzenie zbilansowanej diety czy intensywnych treningów może być już za późno.

Dlatego najlepsze rozwiązaniem mogą okazać się innowacyjne zabiegi, które wyszczuplą nasze ciało.

Zobacz też: Jak schudnąć na lato?

Ekspresowe wyszczuplenie

Im wcześniej rozpoczniemy przygotowania sylwetki do lata, tym lepiej. Jeżeli jednak do upragnionego urlopu zostało nam już tylko kilka tygodni, zwróćmy się do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej. Doradzi nam jaki zabieg będzie dla nas najlepszy i pomoże skutecznie usunąć problem nadmiaru tkanki tłuszczowej, która odkłada się głównie na brzuchu, biodrach czy udach. Najskuteczniejsze metody jej redukcji oparte są na działaniu za pomocą m. in. podczerwieni i prądu RF. Tak, jak specjalna platforma wyszczuplająca Vela, która poprzez stymulację naturalnego procesu lipolizy redukuje obwód ciała od 2 do nawet 7 cm. Technologia ta bazuje na podgrzewaniu do wysokiej temperatury tkanki tłuszczowej, również tej położonej najgłębiej.

„Zabieg przebiega przy wykorzystaniu kilku różnych źródeł energii: podczerwieni, prądu RF,  podciśnienia oraz z zastosowaniem masażu mechanicznego. Synergia tych  działań umożliwia skuteczne wyszczuplenie, a także uelastycznienie skóry i tym samym pozbycie się  niechcianego cellulitu” – wyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL specjalizującej się w technikach laserowych z zakresu medycyny estetycznej. „Zamierzony efekt uzyskuje się już po 4 zabiegach, które należy powtarzać w tygodniowych odstępach czasu.” Co ważne, innowacyjne rozwiązanie umożliwia poprawę figury bez konieczności stosowania inwazyjnych metod chirurgicznych, dzięki czemu zabieg nie pozostawia blizn.

Pamiętajmy, że równie istotne jak samo wymodelowanie ciała jest utrzymanie jego dobrej formy. Starajmy się regularnie uprawiać sport, aby utrzymać prawidłową wagę i dobrą kondycję fizyczną. Pamiętajmy także o odpowiedniej diecie bogatej w pełnowartościowe produkty. W ten sposób  będziemy mogli jeszcze długo cieszyć się idealną sylwetką.

Zobacz też: Jak zlikwidować drugi podbródek?

Źródło: materiały prasowe/kr

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)