Perła, Croma, medycyna estetyczna fot. serwis prasowy

Perła Medycyny dla Med EsteticaKlinika Medycyny Estetycznej Med Estetica zdobyła prestiżową nagrodę - Perłę Medycyny 2010.
/ 08.11.2010 15:30
Perła, Croma, medycyna estetyczna fot. serwis prasowy


Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica, prowadzona przez dr Izabelę Lenartowicz zdobyła w tym roku miano najlepszej Kliniki i Złotą Perłę Eskulapa w Ogólnopolski Konkursie Perły Medycyny 2010 w kategorii medycyna estetyczna, kosmetologia i SPA. W klinice dostępne są innowacyjne produkty firmy Croma, a wśród nich te nagrodzone tegorocznymi Perłami Dermatologii Estetycznej - Princess Rich i Volume.

Ogólnopolski Konkurs Medyczny Perły Medycyny to przedsięwzięcie niezwykle ważne w branży medycznej. Już po raz czwarty Organizatorzy wraz z Kapitułą Konkursu nagrodzili statuetką „Perła Eskulapa” najlepsze zakłady opieki zdrowotnej i firmy działające na rynku medycznym. Wielka Gala podsumowująca IV edycję konkursu odbyła się 23 października w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła ponad 800 osób: oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele środowiska medycznego oraz polityki i biznesu. W znakomity sposób Galę poprowadzili Radosław Brzózka i Paulina Sykut, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Krzysztofa Krawczyka oraz Alicji Majewskiej.

Realizowany już od czterech lat konkurs Perły Medycyny stawia sobie za cel uhonorowanie tych zakładów opieki zdrowotnej oraz firm działających na rynku medycznym, które poprzez efektywne zarządzanie oraz przy udziale kompetentnego personelu świadczą usługi i oferują produkty na wysokim poziomie. Działania, jakie podejmują mają przede wszystkim na celu ochronę tego, co najcenniejsze: ludzkiego życia i zdrowia. 
Główna nagroda w konkursie – statuetka „Perła Eskulapa” – to symbol profesjonalizmu, rzetelności i odpowiedzialności na każdym etapie działania.Kapituła Konkursu, w której skład weszli przedstawiciele instytucji i organizacji patronujących konkursowi, przedstawiciele akademii medycznych, środowiska lekarskiego i medycznego przyznała złote, srebrne i brązowe statuetki oraz wyróżnienia w postaci dyplomów w 15 kategoriach konkursowych:


1. Szpitale monospecjalistyczne
2. Szpitale wielospecjalistyczne – powyżej 400 łóżek
3. Szpitale wielospecjalistyczne – poniżej 400 łóżek
4. Kliniki i oddziały
5. Niepubliczne zakłady lecznictwa zamkniętego
6. Niepubliczne zakłady lecznictwa otwartego
7. Publiczne zakłady lecznictwa otwartego
8. Ratownictwo medyczne i transport sanitarny
9. Zakłady lecznicze, rehabilitacja i opieka długoterminowa
10. Poradnie specjalistyczne
11. Stomatologia i protetyka
12. Medycyna estetyczna, kosmetologia, SPA
13. Centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa
14. Producent i dystrybutor artykułów medycznych, farmaceutycznych i kosmetycznych
15. Usługi dla sektora medycznego


Tradycją konkursu stało się również nagradzanie instytucji non-profit. W tegorocznej edycji statuetką i dyplomem „Za szczególną wrażliwość na ludzkie potrzeby oraz nieocenioną pomoc w ratowaniu życia” uhonorowano:
- Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz
- Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.


Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych. Dodatkowo część dochodu z aukcji przeznaczona zostanie w tym roku na paczki świąteczne dla dzieci rodzin ofiar tragicznego wypadku pod Nowym Miastem nad Pilicą.Patronat Konkursu: Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, Polskie Towarzystwo Lekarskie, Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Niepublicznych Szpitali Samorządowych, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych POLMED.

Med Estetica
Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica w Katowicach to miejsce, w którym eksperci z zakresu medycyny estetycznej odkrywają piękno ukryte w każdym z nas.

Według Arystotelesa 'Uroda to rekomendacja lepsza niż jakikolwiek list polecający' i my w naszej Klinice zadbamy o nią w szczególny sposób. 
Nasza oferta łączy w sobie wiele możliwości z zakresu medycyny estetycznej. U nas znajdą Państwo szeroki wybór zabiegów, które pozwalają zapobiegać zmianom skórnym powodowanym przez upływ czasu i takie, które niwelują efekty zmian już powstałych. Kompleksowa pielęgnacja, profesjonalny zespół, wysokiej jakości sprzęt, najnowsze metody leczenia i indywidualne podejście do pacjenta sprawiają, że zapewniamy swoim klientom maksymalny efekt i bezpieczeństwo.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: peelingi medyczne, botox, mikrodermabrazję diamentową, wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust, mezoterapię, odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, fotoodmładzanie, zwalczanie cellulitu i rozstępów, leczenie nadpotliwości, lipolizę, leczenie trądziku, usuwanie przebarwień, skleroterapię oraz zabiegi laserowe – depilację laserową, usuwanie zmian naczyniowych, fale radiowe, IPL.

Całość oferty poszerzona jest o dogłębną diagnostykę skóry i dobranie odpowiednich dermokosmetyków do jej codziennej pielęgnacji.
Serdecznie zapraszamy!


Med Estestica
Katowice, ul. Zabrska 7-9
Tel: 605-198-555
Mail: biuro@medestetica.com.pl
www.medestetica.com.pl