Olejek Bio-Oil - zastosowanie, dla kogo jest, zalety, wady, jak używać

Ten produkt jest w stanie poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierównego kolorytu skóry. Zobacz, dlaczego zdobył taką popularność.
/ 05.10.2018 16:28

Nasza skóra niestety jest bardzo podatna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. A pojawiające się na jej powierzchni niedoskonałości wpływają nie tylko na nasz wygląd, ale również na samoocenę i pewność siebie. Jeżeli nie możesz poradzić sobie z rozstępami i bliznami, to wypróbuj olejek Bio-Oil. Teraz kupisz go w super cenie!

Jakie działanie ma olejek Bio-Oil?

Bio-Oil to olejek, który poprawia wygląd rozstępów i blizn. Wyrównuje koloryt skóry, a dzięki właściwościom odżywczym sprawia, że skóra później się starzeje i jest lepiej nawilżona.

Zawarte w nim składniki mają działanie antyseptyczne, które jest szczególnie istotne w przypadku blizn, które powstają w wyniku urazu lub przerwania ciągłości skóry. Bio-Oil może być stosowany do blizn pooperacyjnych, ale także powstałych w wyniku oparzeń, skaleczeń czy po przebytym trądziku.

Olejek Bio-Oil ma właściwości okluzyjne, które ograniczają utratę wody z naskórka, utrzymując odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry. Dzięki temu ten kosmetyk można stosować prewencyjnie, alby zapobiegać powstawaniu rozstępów. Jego sekret tkwi w przełomowym składniku - PurCellin Oil, który sprawia, że kosmetyk jest lekki i nietłusty, a dodatkowo zapewnia łatwiejszą absorpcję drogocennych składników zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych. Dzięki temu Bio-Oil dobrze się wchłania, likwiduje szorstkość, łagodzi podrażnienia i wpływa na jej wygląd.

Więcej atrakcyjnych promocji:
Tak tanio jeszcze nie było! Teraz zestaw startowy do manicure hybrydowego kupisz w super cenie!
"To najlepszy korektor, jakiego używałam". Teraz hit Maybelline kupisz o POŁOWĘ TANIEJ!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/08.09.2018 11:21
Ten olejek zyskal sobie wielka popularnosc na zachodzie, tak szybko spadał z piedestału jak eksperci przyjrzeli się jego liście składników......nie taki naturalny jak się głosi