złoty dekolt, kuszący dekolt, odsłonięte plecy fot. ONS

Odsłonięte plecy

Nie jesteś zbyt dumna ze swojego dekoltu? Odkryj plecy! Jednak zanim to zrobisz, przygotuj się w odpowiedni sposób.
Barbara Łabuć / 31.01.2013 07:44
złoty dekolt, kuszący dekolt, odsłonięte plecy fot. ONS

W karnawale możesz odsłonić nie tylko dekolt. Namawiamy, abyś chociaż raz odważyła się też na pokazanie pleców. Tak jak ostatnio zrobiła to Weronika Książkiewicz (na zdjęciu) - efekt był oszałamiający! Jednak najpierw odpowiednio się do tego przygotuj.

1. Zrób peeling

Grunt to odpowiednie przygotowanie ciała. Dlatego pierwszy etap polega na zrobieniu peelingu. Ponieważ nie tak łatwo nałożyć kosmetyk na plecy, bądź sprytna. Wykorzystaj do tego celu gąbkę osadzoną na długiej rączce. Wyciśnij na nią odrobinę peelingu i delikatnie umyj plecy. Tylko nie trzyj zbyt mocno, bo możesz podrapać skórę.

2. Nawilżaj

Gdy plecy będą już gładkie, koniecznie zafunduj im odpowiednią dawkę nawilżenia. Jeśli sama nie dajesz rady z nasmarowaniem pleców, poproś o pomoc partnera.

3. Postaw na kuszący połysk

Tuż przed wyjściem nałóż na plecy kosmetyk z połyskującymi drobinkami. W ten sposób nie tylko sprawisz, że ta część ciała będzie kusząco lśnić, ale też w sprytny sposób zamaskujesz drobne niedoskonałości.

4. Dobierz akcesoria

Od kiedy Nicole Kidman pojawiła się w reklamie Chanel z naszyjnikiem ozdabiającym plecy, ten rodzaj biżuterii stał się niezwykle modny. I nic w tym dziwnego - efektowny wisiorek sprawi, że będziesz wyglądała bardzo seksownie...


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)