akcja odsłoń ciało fot. Sebastian Skalski

Odsłoń ciało: Tydzień 8 - Gosia

Czy jestem gotowa odsłonić ciało po 8 tygodniach? Pewnie że Tak!
/ 01.08.2011 15:08
akcja odsłoń ciało fot. Sebastian Skalski
To naprawdę było osiem tygodni pełnych wyrzeczeń, zaangażowania, samodyscypliny i zmian w moim życiu. I chociaż dużo musiałam z siebie dać, to nie żałuję!

Jak zapewne pamiętacie przystępując do tej akcji chciałam pozbyć się wystającego brzuszka i boczków. Aby osiągnąć zamierzony efekt miałam do dyspozycji trenera personalnego, diet coacha i zabiegi w Klinice La Perla. To wszystko przyczyniło się do efektów, które teraz mogę podziwiać.

Zajęcia z naszą trenerką Anetą Nikodemską to były godziny "zlane potem", ale z nikim mi się nie pracowało tak dobrze i profesjonalnie. Aneta ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę, którą umie wykorzystać, żeby nasze ciała wyglądały jędrnie i zgrabnie. Dodatkowo ma świetne podejście do swoich podopiecznych, aż z przyjemnością szło się na zajęcia.Treningi były dobrane całościowo, a nie tylko do strefy brzucha, dzięki czemu całe moje ciało się ujędrniło, a nawet umięśniło. Mogę Wam obiecać, że będę starała się cały czas ćwiczyć, żeby nie zgubić tego, co udało nam się wypracować.

Bardzo miło wspominam również moje wizyty w klinice La Perla w Panoramie. Bardzo miłe Panie tam pracujące zawsze witały mnie uśmiechem i dbały o mój komfort w trakcie zabiegów. Dobrane do moich potrzeb zabiegi Venus Freeze i Exilis dobrze wpłynęły na brzuch, na którym najbardziej mi zależało. Moja talia ładnie się zarysowała, boczki zniknęły, a brzuch stał się mniej wystający. Jednak wiem, że mam tendencję do gromadzenia się tam tkanki tłuszczowej i muszę sumiennie dbać o prawidłowe odżywianie i ćwiczenia, żeby nie wrócić do stanu poprzedniego.

Duże podziękowania kieruję w stronę diet coacha, Pani Uli, która regularnie spotykała się ze mną, nauczyła prawidłowego i zdrowego odżywianie i przede wszystkim motywowała mnie. Dzięki Niej wiem, jak czerpać przyjemność z jedzenia, jak ważna jest świadomość tego co jemy, jak wpływa to na nasz organizm i jak ważne jest celebrowanie tych chwil razem z najbliższymi.

Po tych ośmiu tygodniach wiem, że wcale nie jest prosto z dnia na dzień zmienić naszych przyzwyczajeń, ale warto to robić, bo to zostaje nam to na całe życie. A wszyscy chcemy długo cieszyć się dobrą kondycją, pięknym wyglądem i dobrym zdrowiem. A w myśli Pani Uli JESTEŚ TYM, CO JESZ, warto w to zainwestować.

Lato jest pięknym czasem na eksponowanie swoich atutów, co mam zamiar robić. Zakupiłam już piękny kostium kąpielowy, w którym będę mogła zaprezentować swój "nowy brzuch". Pozostaje już mi tylko wyjechać w egzotyczne miejsce z mężem i dobrze się bawić.

Tym wszystkim, którzy podobnie jak ja czekają na urlop, życzę udanych wakacji :)