B.L. fot. materiały prasowe

Odsłoń ciało: Tydzień 7 - Basia

Nie mogę uwierzyć, że to już przedostatni tydzień.
/ 11.07.2011 14:11
B.L. fot. materiały prasowe
To już przedostatni tydzień zmagań. Zakończyłam serię zabiegów Smooth Shapes - miałam wykonane po 4 na przód i tył ud. Cellulit znacznie się zmniejszył, ale nie zniknął zupełnie. Przypuszczam jednak, że gdybym miała jeszcze ze 2-3 zabiegi na dany obszar, to zupełnie pozbyłabym się skórki pomarańczowej. Zwłaszcza, że miałam dość zaawansowane stadium tej choroby. Patrzyłam jak z zabiegu na zabieg nierówności znikają i to było bardzo przyjemne uczucie :)

W tym tygodniu miałam również 2 dodatkowe zabiegi Bella Contour w Hi Tech Medical Spa La Perla - tym razem nie tylko na brzuch, ale również i boczki. Muszę przyznać, że jest to jeden z moich ulubionych zabiegów na brzuch, bo nie tylko odpręża, ale też daje niesamowite efekty, widoczne już po wyjściu z gabinetu. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o boczkach. Zabieg okazał się tutaj mało przyjemny i nie wytrzymałam do końca. Prawdopodobnie to dlatego, że jednak boczki stanowią znacznie mniejszy obszar i przypuszczalnie ciepło głowicy było bardziej odczuwalne. Oczywiście są to tylko moje indywidualne spostrzeżenia, wiadomo, że każdy będzie to odczuwał inaczej.

Pod koniec tego tygodnia rozpoczynam również zabiegi Bi - One, które mają na celu zmniejszenie rozstępów. Ciekawe, jakie będą moje odczucia.

Nasza trenerka - Aneta przywróciła mi chęć do ćwiczeń :) Każde zajęcia z nią do przyjemność połączona z ciężką pracą! Spotkania z naszym diet coachem również są interesujące - można się sporo dowiedzieć o sobie oraz nauczyć zmienić całkowicie sposób myślenia o jedzeniu.