POLECAMY

Odsłoń ciało: Tydzień 6 - Basia

Zmiany, kryzys - czyli się działo!
Odsłoń ciało: Tydzień 6 - Basia fot. materiały prasowe
Kolejny kryzys, a było już tak dobrze... Niestety przeziębiłam się i moja samokontrola zaczęła szwankować. A potem był długi weekend... W trosce o zdrowie na ten okres zrezygnowałam z treningów. No i przestałam trochę pilnować diety. Najgorsze, że jak tak raz już się zboczy ze ścieżki zdrowego odżywiania, to niełatwo na nią wrócić. Na szczęście, jak tylko poczułam się lepiej, zaczęłam bacznie przyglądać się temu, co jem. Pani Ula - nasza diet - coach powiedziała, że to normalne, gdy zmienia się nawyki żywieniowe, i może zdarzyć się każdemu. Ważne jest to, aby po takiej wpadce, wrócić do dobrego sposobu odżywiania.

W tym tygodniu zmienił nam się trener. Naszym przewodnikiem po świecie fitnessu została - Pani Aneta - genialna trenerka z World Class w Hotelu Marriott. Tego nam było trzeba! Nowa opiekunka to kopalnia wiedzy oraz 100% profesjonalistka. Ćwiczenia z nią to prawdziwa przyjemność, chociaż łatwo nie jest. Ale trenerka nie spuszcza z nas oczu i pilnuje, by ćwiczenia były poprawnie wykonywane.

Jeśli chodzi o zabiegi w Klinice La Perla, to miałam w tym tygodniu 1 zabieg Smooth Shapes. Nie zauważyłam po nim znacznej różnicy w porównaniu do poprzedniego. Ale powodów do narzekań nie mam, bo skóra na udach stała się gładsza i zdecydowanie bardziej napięta. Każdy z zabiegów jest cały czas wspomagany LPG Endermologie.


Oby za tydzień było lepiej!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)