POLECAMY

Odsłoń ciało: Tydzień 5 - Basia

Ten, w którym zaczęto zauważać zmianę w moim wyglądzie...
Odsłoń ciało: Tydzień 5 - Basia fot. materiały prasowe
Ten tydzień był niezwykły i przełomowy - nasłuchałam się mnóstwa komplementów - wszyscy nagle zaczęli dostrzegać, że schudłam. A to motywuje mnie do dalszej pracy nad sobą. Poza tym to niesamowite w końcu otworzyć worek z ciuchami, na którym napisane było - "Na lepsze czasy" i zobaczyć, że pasują jak ulał. Oczywiście to nie jest koniec mojej walki o piękne ciało.

W tym tygodniu miałam kolejny zabieg Smooth Shapes, który daje rewelacyjne rezultaty. Zabieg był przeprowadzony przez Ewelinę, która jest prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu i wie jakie parametry dobrać, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Ciepło, emitowane przez głowicę, okazało się niezwykle kojące na obolałe od ćwiczeń mięśnie. Zauważyłam, że po dwóch zabiegach, cellulit jest coraz mniej widoczny. A ja po raz pierwszy od pięciu lat odważyłam się założyć krótką spódniczkę :) 

Oczywiście cały czas stosuję zalecenia naszego coacha-dietetyka i codziennie ćwiczę. Mam nadzieję, że pod koniec akcji efekty będą naprawdę spektakularne!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)