POLECAMY

Odsłoń ciało: Tydzień 4 - Basia

Nowy zabieg, nowe wrażenia...
Odsłoń ciało: Tydzień 4 - Basia fot. materiały prasowe
No to jesteśmy na półmetku naszej akcji. Niestety ten tydzień zaczął mi się kryzysem i porcją lodów. Ale czasem po prostu trzeba... Trochę obniżyłam gardę i czuję, że pokusy czyhają na każdym kroku.

W tym tygodniu w Hi Tech Medical Spa La Perla na Żoliborzu rozpoczęłam serię zabiegów Smooth Shapes. Ma on za zadanie usunąć cellulit. Dzięki wykorzystaniu technologii Photomology przywraca bowiem do stanu normalnego powiększone komórki tłuszczowe i uleastycznia siatkę włókien między nimi.

Smooth Shapes to zabieg, w którym, tak jak wspomniałam wcześniej, wykorzystuje się technologię Photomology - czyli połącznie lasera, światła czerwone, masażu rolkami i podciśnienia. Wykonuje się go na konkretnych obszarach. Do tej pory miałam jeden zabieg na przód ud i jeden na tył. Nie jest to zbyt dużo, ale widać małą poprawę. A proszę pamiętać, że mam dość zaawansowany cellulit. Podobno całkowite wyeliminowanie problemu skórki pomarańczowej następuje po około 8 wizytach.

Do Smooth Shapes'a nie potrzebuję żadnego ubrania, gdyż wykorzystuje się tu działanie lasera i i głowica pracuje bezpośrednio na skórze. Jak to wygląda? Kosmetolog przesuwa po skórze specjalnym urządzeniem z laserem i z masującymi rolkami. Robi to w miarę szybko, gdyż skóra się mocniej nagrzewa. Jedno udo to 10 minut. - czyli 20 na obszar.

Trochę się bałam na początku, gdy usłyszałam, że laser rozgrzewa skórę, ale po 2 minutach trwania zabiegu, zrobiło mi się tak błogo, że zasnęłam :) To naprawdę przyjemny zabieg. Warto tylko pamiętać, aby przed przyjściem nie stosować żadnych balsamów, bo wtedy głowica będzie miała problemy z uchwyceniem warstwy skóry.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)