POLECAMY

Odsłoń ciało: Tydzień 3 - Basia

Moje ciało powoli zaczyna się przyzwyczajać.
Odsłoń ciało: Tydzień 3 - Basia fot. materiały prasowe

Jest coraz lepiej - poranny trening wszedł mi w krew, sposób odżywiania zalecony przez naszą dietetyczkę coacha odpowiada mi, a zabiegi w Klinice La Perla to czysta przyjemność.


Mija trzeci tydzień i widać już pierwsze rezultaty. Przede wszystkim zabieg Bella Contour pięknie podziałał na mój brzuch. Do tej pory miałam 6 spotkań. Nie jest jeszcze perfekcyjnie, ale jest dobrze. Bella to zabieg idealny dla osób, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej w określonym obszarze. Wydaje mi się, że będą z niego zadowolone szczególnie kobiety borykające się z nadmiarem brzuszka po ciąży lub z brakiem jędrności.


Jako działanie wspomagające zalecono mi Endermologię.
Po 5 zabiegach nie widać jeszcze wielkich efektów, ale czuję, że działa. Przede wszystkim po LPG Endermologie skóra na ciele jest wyraźnie gładsza i jakby bardziej elastyczna. Z wizyty na wizytę stopniowo zwiększana jest także moc maszyny.


Nie miałam jeszcze w sumie zabiegu skierowanego na obszar ud i pupy, więc tam na razie większych zmian nie widać. Ale w przyszłym tygodniu czeka mnie pierwszy zabieg Smooth Shapes i zobaczymy jak on na mnie podziała.


Muszę napisać o jeszcze jednym spostrzeżeniu - w myśl zasady jesteś tym, co jesz po 3 tygodniach prawidłowego odżywiania mam piękną cerę! To zasługa Pani Uli, która zaleciła świadome jedzenie żywności jak najmniej przetworzonej i ułożyła dla mnie specjalny plan :)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)