POLECAMY

Odsłoń ciało: Tydzień 1 - Magda

Przestawić się z dnia na dzień nie jest łatwo ale słowo się rzekło i trzeba go dotrzymać.
Odsłoń ciało: Tydzień 1 - Magda fot. materiały prasowe
W pierwszym tygodniu spotkałam się z naszymi ekspertami. Trener udzielił nam szczegółowych porad dotyczących nowego menu oraz naszego treningu. Przemiła Pani Urszula poprosiła o spisywanie każdej potrawy, jaką jemy oraz szczegółowe opisanie swoich odczuć.

Specjaliści z Kliniki La Perla dobrali mi szczegółowy plan zabiegów. Zaczęłam od zabiegu Icoone. Został on przeprowadzony w klinice na ul. Wilczej 22, w bardzo przyjemnej atmosferze.

Przed rozpoczęciem zostałam poproszona o przebranie się w specjalnie przygotowany strój, pozwalający na dokładniejsze wykonanie zabiegu. Masaż głowicą, bo tak w zasadzie można to nazwać, miał za zadanie stymulację i uaktywnienie układu limfatycznego oraz układu krążenia, a także pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Icoone trwał około 30 minut + 15 minut tzw. focusa na brzuch. Polegało to na zasysaniu skóry całego ciała z różnym natężeniem, najmniej przyjemny okazał się właśnie focus - ukierunkowany program na konkretną część ciała. W moim przypadku był to program Men -zone – brzuch, oponka, boki, odchudzanie.

Póki co nie dostrzegłam żadnej znacznej zmiany, ale to dopiero pierwszy zabieg. Zobaczymy,  jak będzie później.

Wymiary - Tydzień 1
biodra: 109
pas: 100
obwód pod biustem: 89SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Icoon to rewelacyjne rozwiązanie w walce z cellulitem, ujędrnieniem skóry i poprawy kondycji naszego ciała. Sam drenaż którym rozpoczyna się zabieg pozytywnie wpływa na cały organizm. Jako kosmetolog obserwuję pozywywne efekty, bez rozciągania skóry. Maszyna ma zaprogramowanych wiele funkcji, także program może być dostosowany precyzyjnie do potrzeb klienta. Serdecznie polecam, Kasia