akcja, odsłoń ciało fot. materiały prasowe

Odsłoń ciało: Tydzień 1 - Gosia

Pierwszy zabieg, pierwsze treningi i moje wrażenia z walki o piękny brzuszek na lato!
/ 30.09.2016 12:58
akcja, odsłoń ciało fot. materiały prasowe

No i zaczęło się! Jestem już po pierwszej wizycie w Klinice La Perla, w której miałam wykonany zabieg Exilis na całej powierzchni brzucha. Zabieg jest wykonywany w pozycji leżącej, a na plecach doczepione są elektrody. Exilis polega na redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości.

Na początku zostałam nasmarowana na brzuchu grubą warstwą oliwki, w celu ochrony naskórka przed działaniem wysokiej temperatury.

Następnie kosmetyczka rozgrzaną głowicą przesuwała po brzuchu, najpierw wolniejszymi ruchami, a później coraz szybciej, żeby nie poparzyć skóry. Temperatura głowicy wynosiła 40 stopni, dlatego ruchy musiały być coraz szybsze.

Cały zabieg trwał 16 minut, po 8 minut na każdą stronę brzucha, włącznie z boczkami. Wysoka temperatura ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu odczuwalne było na początku zbyt duże ciepło, jednak po jakimś czasie było to nawet przyjemne.

Zostałam poinstruowana, żeby pić dużą ilość płynów i w ciągu 24 godzin zbytnio się nie przeciążać, a także powiedziano mi, że może wystąpić na brzuchu lekkie zaczerwienienie - na szczęście u mnie było ok. Z kliniki wyszłam z przyjemnym uczuciem ciepła na brzuszku.

Oczywiście najlepsze efekty zabiegu będą widoczne, jeśli Exilis połączymy z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Nie ukrywam, że w pierwszym tygodniu musiałam lekko przeorganizować harmonogram dnia i nawyki żywieniowe. Do tej pory brakowało mi regularności w jedzeniu i generalnie jadłam wszystko o różnych porach dnia. Teraz obowiązuje mnie dieta, która eliminuje słodycze i alkohol, a posiłki przyjmuję cztery razy w ciągu dnia w godzinach: 7, 11, 15 i 19.

Dodatkowo codziennie rano (na czczo) wykonuję trening kardio, w postaci szybkiego marszu, który zalecił mi trener personalny Norbert, oraz dwa razy w tygodniu spotykamy się na treningu docelowym w klubie fitness World Class w hotelu Marriott.

Przyznaję, że moje pierwsze próby treningu nie obyły się bez zakwasów, ale już czuję, że moje ciało zaczyna się przyzwyczajać i przede wszystkim rozciągać. Teraz już będzie tylko lepiej:)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zabiegu Exilis, to pełny opis znajdziecie TUTAJ

Wymiary - tydzień 1
biodra: 95
pas: 80
obwód biustu: 78
Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne! Zapraszamy na forum Polki.pl>>>


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)